Pomoc s návrhem na úpravu webu

13
bodů

Sháníme dobrovolníka, který by nám pomohl zpřehlednit webové stránky

Programování
Tvorba webu
Informační technologie
Design
Střední (10 - 20 hod.) | Online (Brno, Praha)
Výzva je Otevřená

Účel výzvy

Zpřehlednění informačního portálu o autismu

Popis

Pro informační portál AutismPort (www.autismport.cz) poptáváme pomoc s realizací návrhu na jeho sjednocení a zpřehlednění. Web se rozrůstal průběžně, a je tak nyní poměrně obsáhlý a orientace v něm je obtížnější. Kompletní předělání webu a jeho struktury si finančně nemůžeme dovolit, hledáme proto spíše dílčí řešení, jak vylepšit jeho současný stav. Důležitý aspekt, který je potřeba při úpravách webu zohlednit, je i cílová skupina návštěvníků, kterou tvoří zejména rodiče dětí s autismem a lidé s poruchou autistického spektra, na webu se proto snažíme pracovat i s vizuálními prvky, které orientaci usnadňují (např. ikonky u rubrik). Před zahájením spolupráce bychom byli nakloněni úvodní online či osobní schůzce, kde bychom se pobavili podrobněji o funkcích webu a jeho specificích a také o tom, jaké informace byste od nás potřebovali poskytnout (data z GA4, výsledky dotazníků od návštěvníků webu apod.).

Komentáře

Dobrý den, ráda bych nabídla svoji pomoc s UX/UI designem. Pracuji v Figmě. Jsem nováček na portálu a netuším jestli jsem si správně přihlásila do výzvy.
Dobrý den, ráda bych nabídla svoji pomoc s UX/UI designem. Pracuji v Figmě. Jsem nováček na portálu a netuším jestli jsem si správně přihlásila do výzvy.
informační portál o autismu
Sociální služby
Vzdělávání
Poradenství
Jsme informační portál Národního ústavu pro autismus. Pomáháme světu porozumět autismu a lidem s autismem porozumět světu.