Překlad House Operations Manual z AJ do ČJ

16
bodů

Možnost podílet se na významném projektu

Překlady
Angličtina
Velká (20 - 40 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Překlad bude hrát důležitou roli v zajištění, že všichni členové týmu Domu budou mít přístup k důležitým informacím v jejich rodném jazyce

Popis

Sháníme nadšeného dobrovolníka pro překlad našeho "House Operations Manual" do češtiny. Tento manuál je klíčovým dokumentem, který nám pomáhá udržovat naše provozní procesy v Domě Ronalda McDonalda v pořádku. Manuál má celkem 60 stran. Vycházíme z britské verze manuálu, takže počítáme s tím, že některé informace budeme ještě upravovat.

Komentáře

Jsou tam dvě verze manuálu. Jedna je z UK a druhá US. Prosím o překlad UK verze a označit žlutě části, které se týkají UK charities - to si připravíme naši verzi.
US verze je jen pro porovnání, jestli nám nechybí nějaká zásadní kapitola. Děkuji
Pomáháme rodinám vážně nemocných dětí
Zdraví
Dům Ronalda McDonalda (DRMcD) je nezávislá nezisková organizace, která je součástí celosvětové sítě charitativních organizací s názvem Ronald McDonald House Charities (RMHC). Naším společným posláním je pomáhat rodinám dětí se závažným dlouhodobým onemocněním. Věříme, že přítomnost rodičů v nemocnici pomáhá dětem k brzkému uzdravení. Z tohoto důvodu po celém světě stavíme domy, které těmto rodinám umožní bezplatný přechodný pobyt v těsné blízkosti nemocnic. V současné době naše organizace funguje ve více než 45 zemích a regionech po světě a provozuje 380+ domů, další se každoročně otevírají. V České republice byl první Dům Ronalda McDonalda otevřen v listopadu roku 2022.