Tvorba webových stránek

20
bodů

Zastaralé webové stránky naší organizace.

Programování
Tvorba webu
Informační technologie
Grafika
IT bezpečnost
Dlouhodobá spolupráce | Online nebo osobně (České Budějovice)
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Máme zastaralé webové stránky, které potřebují opravit či předělat.

Popis

Dobrý den, rádi bychom měli nové webové stránky, které budou sloužit pro atraktivní a jednoduché prohlížení našich aktivit. Zároveň oceníme drobný e-shop na podporu našich aktivit a možnost elektronické registrace na letní tábory, kroužky či jiné aktivity. Možná by bylo vhodné, aby rodiče měli možnost omluv či vytvoření náhrad na kroužky. Všem moc děkujeme i za přečtení. :-)

Komentáře

Michal Bičík 8. 8. 2023
Dobre dopo, myslite, ze by bylo mozne si na to udelat kratky videocall, abychom si ujasnili co a jak a neskakali sipku do tmave vody?
Dobrý den,

určitě to možné je. :-) Jak by se Vám to hodilo?

Jan Čipera
Michal Bičík 9. 8. 2023
Dobre odpoledne, mozna zitra, spis se ale obavam, ze az v pondeli. Na druhy pohled uz mi je ta struktura jasnejsi, mozna si do te doby pripravim nejaky mockup.
Michal Bičík 9. 8. 2023
Jak se na to divam, chtel bych nejaky obsah na tema "O nas" ("Jsme nezisková organizace..." a detaily okolo, mozna i nejake obliceje, geografickou pusobnost a statutarni udaje ze zakona, jsou-li nejake) a pak obecne info k jednotlivym aktivitam (u divadla mi neni jasne, jestli se mohou zapojit i deti, nebo jde jen o predstaveni pro ne) a rad bych si predstavil vic obsahu, aby napriklad rybarsky krouzek mohl mit samostatnou stranku. Tedy o tom bych se rad bavil.

Je-li to mozne, napiste mi do DM - mne to pred prijetim vyzvy zatim asi nepujde - a dohodneme tedy nejaky google meet.
Dobrý den, je vaše poptávka stále aktuální?
Volnočasové aktivity pro děti a mládež
Jsme nezisková organizace, která se věnuje aktivnímu využité volného času pro děti a mládež. Pořádáme letní dětské tábory, vedeme kroužky rybářství, plavání či jiné aktivity. Přemýšlíme o založení vlastní školy. :-)