Pomozte nám získat peníze pro udržení chodu naši činnosti

20
bodů

Pomoc s fundraisingem

Fundraising
Strategie
Dlouhodobá spolupráce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Hledáme šikovného člověka, který nám pomůže získat finanční prostředky na udržení naší činnosti.

Popis

Naše aplikace, přístup ke všem informacím na webu je pro uživatele zcela zdarma. A rádi bychom, aby tomu tak bylo i nadále, ale bohužel správa databáze potravin, appky a i chodu webu něco stojí. Potřebovali bychom získat nějaké pravidelné zdroje, aby byla jistota, že opravdu základní chod dokážeme udržet. Děkujeme za pomoc!

Komentáře

Michal Bičík 21. 6. 2023
Dobrý den, jen tak spatra, dívali jste se na https://www.darujme.cz? Formulář umožňující jednorázovou i pravidelnou finanční podporu a váš web? Možná by to pro vás bylo relevantní.
FÉR potravina 21. 6. 2023
Moc děkujeme za tip, ale k tomu, aby bylo využití tohoto portálu efektivní potřebujeme osobu, která by se tomu věnovala...jen registrace na darujme.cz bohužel nestačí.
Michal Bičík 21. 6. 2023
No, nějaké papírování s tím asi je, samotná implemenace je ale celkem jednoduchá. Vy navíc máte web ok, zjevně se o něj někdo stará, tak i kdyby to znamenalo samostatnou sránku a položku v navigaci...
FÉR potravina 21. 6. 2023
jj, to máme, ale celá FP (appka, web, FB, IG, vkládání a oprava potravin v dtb) je práce 4 lidí v jejich volném čase...takže fakt už nemáme kapacity :(, Věřte, že kdybychom to měli kam vecpat, tak to uděláme, ale potřebujeme taky někdy nějaké osobní volno....
Informační web a aplikace o kvalitě a složení potravin.
Vzdělávání
Zdraví
Pomáháme lidem vyznat se v potravinách. Provozujeme Web a aplikaci FÉR potravina, které jsou pro ty, co chtějí vědět víc o potravinách a správně vybrat ty kvalitnější. Aplikace FÉR potravina je ZDARMA ke stažení v Google Play nebo App Store. Kromě aditiv (E) umí aplikace upozornit i na Vámi vybrané alergeny a hlavně zvětšuje mnohdy nečitelné údaje na obalech do čitelné podoby. Výsledek našeho hodnocení potravin je vyjádřen body a barevným semaforovým značením, který je viditelný na webu i v aplikaci u každé potraviny. Obecně zelená barva ať už u hodnocení potravin nebo "Éček" je v pořádku - vše je OK kupuj! U oranžové zpozorni - tak to je na zváženou, přeci jenom by bylo dobré se podívat zda opravdu kupujete, co chcete a když je barva červená barva - tak od toho co nejrychleji pryč - to opravdu nechcete!