Pomoc se strategií a fundraisingem

16
bodů

Analýza a strategická konzultace s přesahem do fundraisingu

Fundraising
Strategie
Velká (20 - 40 hod.) | Online (Praha)
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

9 let dobrovolně pořádáme akce pro mladé lidi. Rádi bychom to začali dělat udržitelně a potřebujeme pomoct se ekonomicky osamostatnit.

Popis

Hledáme cesty, jak naše aktivity pro mladé dělat ekonomicky udržitelně. Dlouhodobě ze zpětné vazby vidíme, jaký otisk v lidech zanecháváme, že díky zkušenostem od nás nachází lepší práci a vidíme, že zážitky z našich akcí pro ně mají velkou dlouhodobou hodnotu. Tomu koneckonců nasvědčuje i mediální ohlas (Forbes, CzechCrunch, DVTV,...). Bohužel ale naše aktivity raději a lépe děláme než prodáváme, zkrátka andragogika a organizování akcí je něco jiného, než strategie a fundraising. Potřebujeme pomoct analyzovat naše silné stránky a naučit se prodávat naši hodnotu partnerům - pokud možno na ně rovnou i napojit a pomoct společně s nimi vytvořit smysluplnou dlouhodobou strategii.
Rozvíjíme potenciál mladých lidí
Naším cílem je rozvíjet a realizovat potenciál mladých lidí v Česku. Pořádáme dobrodružné akce a výzvy, díky kterým vznikají příběhy na celý život. Spojujeme lidi, kteří se podporují v odvaze, laskavosti a důvěře v sebe i v ostatní.