Grafické práce - diplom a účastnický list

10
bodů

Prosíme o vytvoření šablony diplomu a účastnického listu pro mažoretkovou soutěž.

Design
Grafika
Malá práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Dětští účastníci soutěže jsou vždy potěšeni z každé odměny, kterou dostanou. Proto bychom rádi měli kvalitně zpracované diplomy.

Popis

Žádáme o vytvoření šablony diplomu a účastnického listu (my si je poté necháme vytisknout a přímo na soutěži do nich sami následně dotiskneme konkrétní názvy klubů, vítězů). POŽADAVKY: - Obě grafiky by měly mít stejný motiv (ilustrační fotku), aby bylo poznat, že se jedná o jeden ročník soutěže. Zde pro náhled přikládáme loňské verze, ze kterých je možno vycházet a jen upravit ilustrační fotku a provést další drobné textové úpravy nebo zpracovat vlastní verze. - Diplom - na šířku (tiskneme na A4) - Úč. list - na výšku i šířku (tiskneme na A5) - Seznam požadovaných textů do grafik zašleme po domluvě obratem - Můžeme dodat návrhy ilustračních fotek, případně zakoupit požadovanou fotku z fotobanky, příp. další fotky jsou na webu soutěže (poté dodáme z archivu verzi v plné kvalitě, pokud bude k dispozici) informace o soutěži jsou zde: www.tornadoostrava.cz

Komentáře

Jozef Baco 9. 2. 2023
Dobrý den, pozměnil jsem kontrakt dle domluvených instrukcí.
Pokavaď bude vše ok, můžete schválit děkuji.
Upravil jsem termín dokončení a schválil.
Zajišťujeme našim členům zázemí pro jejich aktivity
Našim hlavním posláním je zajišťovat členským organizacím zázemí pro jejich aktivity, napomáhat jim v jejich činnostech a poskytovat právní, ekonomický a metodický servis. Mezi naše členy patří nejrůznější organizace, které vykonávají činnost pro děti - tábornické oddíly, sportovní kluby, středoškolské asociace atd.