Překlad materiálu z angličtiny do češtiny

10
bodů

Hledáme šikovnou překladatelku*překladatele, která*ý nám pomůže s překladem z AJ do ČJ

Překlady
Angličtina
Čeština
Malá práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Učíme novou metodu ve vzdělávání, ale podklad je jen anglicky. Tak ho společně pojďme zpřístupnit pedagogům, co ty na to? :-)

Popis

Už několikrát jsme pořádali workshopy k metodě Photovoice, další máme v plánu. A taky chystáme metodické podklady k různým novým metodám, které dáme k dispozici online pro učitele, pedagogy volného času, sociální pracovníky a zkrátka všechny, kteří mají co dočinění se vzděláváním mladých lidí. Podklad je ale v angličtině a potřebujeme šikovnou duši, která by nám pomohla s překladem z angličtiny do češtiny tak, aby to znělo česky a ne "čingliš" :-) Jedná se cca o 3 A4 textu, v grafické verzi se na ně můžete mrknout tady, str. 67-70: https://www.humak.fi/wp-content/uploads/2019/10/developing-youth-work-innovation-e-handbook-futurelabs.pdf.
Praktikující zastánci neformálního vzdělávání
Usilujeme o podporu lidí, organizací a institucí se zájmem o sdílení a rozvoj neformálního vzdělávání v České republice. Naše aktivity zatím cílí na kvalitu neformálně-vzdělávacích aktivit a aktivizací mladých lidí. Členové organizace se už v oboru úspěšně pohybují a spolupracují dlouho, nyní se nově sdružili pod hlavičkou jedné organizace a plánujeme společné aktivity do budoucna. Pro příklad aktivit lze nahlédnout na web projektu Marker CS, který je prvním schváleným projektem naší organizace v programu Erasmus +: https://sites.google.com/site/skolenimarker/.