CANVA - jak na ní?

7
bodů

Při tvorbě metodik a pomůcek zkoušíme pracovat s Canva. Máme pořád limity.

Design
Grafika
Tady a teď | Online (MLADÁ BOLESLAV/PRAHA)
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Naučit pracovat s Canva

Popis

Chceme se naucit: - jak získat Canva Pro pro neziskovky - jak nahrát naše "barvy" do Canva - jak vytvořit hezké šablony - jak na poutavé video - atd (jiné zázraky, které Canva umí a my o nich zatím nevíme). Děkujeme moc

Komentáře

Dobrý den,
mohu pomoct s tím, jak technicky zajistit webináře, především jak chytře využít základní techniku, také se základy natáčení a fotografování, produktové fotografie bohužel příliš nedělám, pomocí online konzultace. Pokud o tohle máte zájem, tak prosím napište na e-mail: pajerovaren@gmail.com, pěkný den.
Canisterapie - léčba tlapkami a radostí
Sociální služby
Vzdělávání
Poradenství
Terapie
Jsme začínající neziskovka - forma z.s. Podporujeme zájemce, začínající i stávající canisterapeutické týmy pomocí vzdělávání (výběr, výchova psa, a zejména psovoda), výroby pomůcek a metodik pro sezení s klienty. Zabýváme se osvětou a popularizací tématu canisterapie mezi odbornou i laickou veřejností. Vykonáváme canisterapii a semináře v MŠ/ZŠ, léčebnách a nemocnicích, v domovech seniorů, azylových domech, atd. Práce nás neskutečně baví, ale neumíme vše a potřebujeme trochu pomoci ;)