Výroba Skyscraper banneru na internetový server

0
bodů

Skyscraper banner ve velikosti 120x600

Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

V soutěži Být vidět 2012 jsme získali voucher pro umístění reklamního banneru pro mediální kampaň na vybrané servery.

Popis

Banner Skyscraper má evokovat hřbet knihy a mají na něm proběhnout tři scény, v kterých se střídají krátké texty a fotografie. 1. scéna: Do horní části umístit fotografii portrétu dívky Hanky (soubor AJ-103.jpg), která symbolizuje autora. Do středu umístit následující text symbolizující nadpis a podnadpis: nadpis:Hanka v zemi za zrcadlem podnadpis: Hanka touží být princeznou... ... ale potřebuje pomoci Do spodní části umístit logo Apropa symbolizující nakladatelství. 2. scéna: Fotografie chlapce Toma (soubor AJ-101.jpg) nadpis: Svět podle Toma podnadpis: Tomáš by chtěl využít svůj talent pro divadlo... ... ale potřebuje pomoci Do spodní části umístit logo Apropa symbolizující nakladatelství. 3. scéna: Střídají se tyto 2 fotografie Hanky a Toma Nadpis: Pomozte nám dopsat jejich příběhy Podnadpis: Bez vaší pomoci na to sami nestačí Do spodní části umístit logo Apropa symbolizující nakladatelství. Pro barvu hřbetu knihy (scén) použít zelenou barvu. Zachovat barvy našeho loga (pro lepší viditelnost možno podložit např. bílou barvou).

Komentáře

Jiří Podpinka 6. 10. 2013
Dobrý večer, rád Vám takovýto banner pomůžu vyrobit :) pro další komunikaci se prosím ozvěte na email j.podpinka(zavináč)seznam.cz
Pomoc rodinám s postiženým dítětem vést plnohodnotný život
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Poradenství
Terapie
Občanská společnost
Pomáháme rodinám, které se starají o dítě s postižením, a dospělým osobám s postižením žít co nejnormálnější život. Naše organizace vznikla roku 1996 jako organizační jednotka Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice, které je známo pod zkratkou SPMP ČR. Jsme tedy Okresní organizací Společnosti pro podporu lidí s mentálním postižením v Jičíně a jsme zaregistrováni pod názvem OO SPMP Jičín – APROPO (dále jen Apropo = asociace pro postižené). Úzce spolupracujeme se Základní školou v Soudné (dříve zvláštní školou), která má od roku 2002 zřízenu rehabilitační třídu pomocné školy pro mentálně a tělesně postižené děti. Ve škole pomáháme vytvářet zázemí pro velmi těžce postižené děti školního věku. Jsme na Jičínsku jedinou organizací tohoto druhu, která sdružuje a pomáhá těžce handicapovaným dětem. Poskytujeme Osobní asistenci APROPO, provozujeme Denní stacionář APROPO, Sociální rehabilitaci APROPO, Sociálně terapeutické dílny APROPO, Poradenství pro život s postižením. Organizujeme další aktivity pro děti. Především aktivity terapeutické, volnočasové, integrační a sociálně aktivizační. V rámci péče o pečující pomáháme i rodičům.