Fotograf a grafik

13
bodů

Vznik nových propagačních materiálů

Marketing
Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Osobně (Liberec IV - Perštýn)
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Naše letáky vytváříme amatérsky. Rádi bychom, aby nově vytvořené propagační materiály na první pohled oslovily širokou veřejnost.

Popis

Na letácích o našich službách používáme ilustrační fotografie, které jsou vytvořeny amatéry. Naším cílem je těmto materiálům vdechnout radost z pohybu. O našich službách informujeme širokou veřejnost nejen na území města Liberec. Nosíme je na pracoviště, která navštěvují děti a mládež, včetně jejich rodičů (školy, lékaři, atd.) a vystavujeme je na akcích, které naše organizace pořádá. Chceme, aby z těchto letáků vyzařovala radost z pohybu a především prezentace naší činnost. Chceme se pomocí těchto prezentačních materiálů přiblížit k lidem. Focení by mělo proběhnout v TJ Rochlice z.s., Gymnastů 162/7, Liberec VI – Rochlice. Při focení budou účastni naši sportovci ve věku od 3 let věku a jejich instruktoři. Profesionální fotografie našich sportovců při cvičení nám moc chybí. Vzhledem k tomu, že i po třiceti letech naší činnosti nemáme vlastní logo, rádi bychom i toto změnili. Pomůžete nám?
Zaměřujeme se na sport pro všechny
Sport
TJ Rochlice z.s. je zapsaným spolkem s vlastní právní subjektivitou, a vlastním nemovitým majetkem (budova tělocvičny) a zapůjčeným pozemkem města Liberec (hřiště) založený v roce 1990, hlásící se k činnosti „České asociace Sport pro všechny“. Budova tělocvičny se zázemím pro sportovce se nachází na jižní straně Statutárního města Liberec, v jeho nejlidnatější části. Tělocvična a sportovní areál je využíván jako zázemí pro každodenní sportovní a volnočasové aktivity.