Vizuál mediální kampaně na krizovou pomoc

16
bodů

Potřebujeme pomoc s návrhem mediální kampaně na psychosociální krizovou pomoc pro děti a dospělé.

Marketing
Grafika
Public Relations
Velká (20 - 40 hod.) | Online nebo osobně (Praha Hostivař)
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme dát lidem vědět, že když je jim psychicky hrozně, můžou využít bezplatnou službu krizová pomoc, která je připravena jim pomoc.

Popis

Krizová pomoc je sociální služba, jejímž cílem je zachytit včas psychickou krizi (takové to "Je mi hrozně, nemůžu spát, pořád se mi to honí hlavou, už fakt nevim, co mám dělat"). Pokud se totiž krize zachytí včas, dá se zpracovat tak, aby negativně neovlivnila náš další život. O službě se ale málo ví. Chceme, aby se dostala víc do povědomí. Proto jsme natočili video s profíkem a sestavili plán mediální kampaně. Podali jsme žádost na různé velké společnosti, které by nám mohli pomoci šířit tuhle osvětu mezi lidi (ČT, BigBoard, ČEZ, Globus atd.). Chybí nám ale grafik - odborník na to vizuálno, který by nám pomohl udělat poutavé plakáty a pomohl skrze ně předat veřejnosti naší myšlenku. Potřebujeme prostě naší kampani dát tvář! ...trošku jsme to teda už udělali tím videem, ale tak snad se to podaří propojit.
Pečujeme o duševní zdraví dětí i dospělých
Sociální služby
Zdraví
Terapie
Jsme tu už 10 let. Poskytujeme služby zaměřené na péči o duševní zdraví - od psychosociální krizové pomoci, sociální rehabilitace až po klinického psychologa. Našimi klienty jsou děti i dospělí. 95 % našich služeb je poskytováno bezplatně. Máme tři centra - v Praze Hostivaři, v Říčanech a v Kostelci nad Černými lesy. Jsme lokální neziskovka, ale v našem oboru jsme uznávaní profesionálové poskytující vysoce kvalitní péči.