Analytik pro Bezobalu

20
bodů

Hledáme analytika, který nám pomůže s webovou analytikou i analytikou sociálních sítí.

Informační technologie
Strategie
Google Analytics
Dlouhodobá spolupráce | Online nebo osobně (Praha)
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Víme, že vyhodnocování a analýza je pro naši práci důležitá. Chceme práci zakládat na reálných datech a výsledcích, nejen domněnkách.

Popis

Hledáme dobrovolníka, který by nám na měsíční bází pomáhal s webovou analytiku pro náš hlavní web a informační platformu Žij udržitelně a také s analytikou pro naše sociální sítě. Výsledky nám pak přechroustal a podal v krátkém a přehledném reportingu. Jednalo by se o dlouhodobou spolupráci v rozsahu odhadem maximálně 5 hodin za měsíc. Pokud se vyznáte v Google Analytics, Facebook analytikách a zajímá vás zero waste, rádi se s vámi potkáme. Budeme se těšit. Za tým bezobalu, Kačka. Jsme na cestě za samořídící organizací. Ctíme jedinečnost každého člověka a chceme, abys u nás mohl být sám sebou. Naše spolupráce stojí na důvěře, ale i veliké svobodě a odpovědnosti. Naše organizace vznikla pro to, aby pomáhala řešit společenský problém. Hledáme způsoby, jak předcházet vzniku odpadu místo toho, abychom upřednostňovali třídění a recyklaci, které pro nás nejsou udržitelným řešením.
Šíříme osvětu o zero waste
Vzdělávání
Životní prostředí
Poradenství
Jsme nezisková organizace, která zkoumá a vyvíjí způsoby, jak co nejúčinněji předcházet vzniku odpadu. Mezi širokou veřejnost šíříme myšlenku Zero Waste a zároveň provozujeme tři bezobalové prodejny v Praze.