Umíte zacházet s photoshopem? Milujete šperky?

16
bodů

Úprava fotek / focení a tvorba textů pro charitativní e-shop na podporu opuštěných a týraných zvířat

Design
Grafika
Copywriting
pokročilá úprava fotografií
vztah ke šperkům
znalost polodrahokamů
Velká (20 - 40 hod.) | Online (Praha)
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Spustili jsme e-shop, ale fotky nejsou dokonalé a popisy postrádají fantazii. Rádi bychom víc zaujali obrazem i popisem:-)

Popis

Naše nezisková organizace Home 4 Pets, z.s. v rámci snahy o získání prostředků pro své zvířecí svěřence spustila charitativní e-shop Best Friends´ Collection (www.bestfriends.cz), kde nabízíme převážně šperky ze stříbra a minerálů / polodrahokamů. Samotné výrobky se líbí, podle (nejen) našeho názoru mají šanci zaujmout. Fotky jsou kvalitní, ale nebyly původně určeny pro e-shop a většina potřebuje sjednotit pozadí, popř. další úpravy. Také hledáme člověka, který by šperkům dodal originální popis s trochou fantazie, aby zaujaly nejen vzhledem, ale motivovaly k nákupu i textově:-) Znalost vlastností minerálů / polodrahokamů velmi vítána, není však podmínkou.

Komentáře

Dobrý den, klidně ráda pomůžu, můžu prosím vědět o vašem projektu více, popřípadě poslat fotky, mrknout se na ně a vyzkoušet co se s tím dá dělat? a samozřejmě, jaký bude rozměr fotek? pro více informací piště na email:svetloun@seznam.cz
Řešíme problematiku opuštěných a týraných zvířat
Sociální služby
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
Organizace Home 4 Pets, z.s. zahajila činnost před 10 lety jako spontánní aktivita několika jednotlivců motivovaná potřebou jakkoliv pomáhat opuštěným psům. Po prvních měsících, kdy jsme podrobně mapovali situaci a pomáhali zachraňovat psy bezprostředně ohrožené na životě, jsme v listopadu 2011 založili Občanské sdružení Home 4 Pets. A od té chvíle usilovně hledáme a zdokonalujeme způsob a prostředky, jak řešit neutěšenou situaci v oblasti týrání zvířat a účinně bojovat proti otřesnému byznysu se štěňaty i koťaty „bez PP“ známému pod pojmem „množírny“. Jako jeden z prvních cílů jsme si proto stanovili – řečeno marketingovou terminologií – propojení nabídky s poptávkou. Prostor našich stránek www.home4pets.cz jsme proto otevřeli jako inzertní portál pro všechny zvířecí bezdomovce. O tom, že je tento systém skutečně smysluplný, svědčí následující fakta: - přímo našima rukama prošlo více než 2.600 psů, kteří již dělají radost svým osvojitelům - za dobu existence webu nalezlo svou rodinu téměř 36.000 u nás zveřejněných bezprizorních psů a koček - své svěřence u nás inzeruje 1.500 registrovaných uživatelů (útulků, organizací, dobrovolníků) z ČR i SR - stránky zaregistrovaly 2 miliony vstupů ze strany zájemců o rodinného mazlíčka a od prvního roku své existence se pohybujeme v první desítce Toplistu návštěvnosti v sekci Chovatelství - budujeme jsme Záchranné centrum Best Friends, kde nacházejí nejen psi, ale i zvířata hospodářská - velmi intenzivně se podílíme na legislativních změnách, byli jsme iniciátory a členem realizačního týmu Novely Trestního zákoníku a i díky nám se podařilo prosadit mj. zvýšení trestů za týraní zvířat a provoz množíren - celá činnost Home 4 Pets je od samotného počátku postavena pouze na práci dobrovolníků (průběžně 10 – 20 osob), kteří jí věnují menší či větší část svého volného času. A veškeré náklady jsou hrazeny jen z finančních příspěvků od osob, které si naším prostřednictvím osvojili psa, což pokrývá veterinární péči, stravu a převozy…. Již delší dobu však cítíme, že balancujeme na samotné hranici toho, co lze tímto způsobem zvládnout. Další strategické směřování H4P proto spočívá v (1) postupné profesionalizaci organizace vytvořením stabilních pracovních míst obsazených kvalifikovanými odborníky, (2) udržitelném financování činnosti a (3) soustavném zkvalitňování a rozšiřování služeb poskytovaných jak psům samotným, tak i zájemcům o jejich adopci tak, abychom koncepčně napomáhali dlouhodobému snižování počtu opuštěných a týraných zvířat.