Korektura rozhovoru v angličtině

7
bodů

Hledáme pomocníka či pomocnici na korekci rozhovoru v angličtině

Překlady
Angličtina
Korektura
Malá práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme dobře zpracovaný rozhovor pro blog v angličtině, který by byl srozumitelný a bez gramatických a stylistických chyb.

Popis

Pro náš blog https://www.neformalnivzdelavani.eu/blog/ chystáme rozhovor s odborníkem ze Švédska v angličtině. Protože ale nikdo z nás není profík, potřebujeme korektora či korektorku, který/á zkontroluje textové části v angličtině a případně je upraví tak, aby byl text srozumitelný a bez chyb. Jedná se přibližně o 5 - 7 stran jednoduchého textu (formát A4, text v angličtině, obsah teď finalizujeme, takže rozsah ještě upřesníme). Každopádně bychom pomoc potřebovali co nejdříve :-)
Praktikující zastánci neformálního vzdělávání
Usilujeme o podporu lidí, organizací a institucí se zájmem o sdílení a rozvoj neformálního vzdělávání v České republice. Naše aktivity zatím cílí na kvalitu neformálně-vzdělávacích aktivit a aktivizací mladých lidí. Členové organizace se už v oboru úspěšně pohybují a spolupracují dlouho, nyní se nově sdružili pod hlavičkou jedné organizace a plánujeme společné aktivity do budoucna. Pro příklad aktivit lze nahlédnout na web projektu Marker CS, který je prvním schváleným projektem naší organizace v programu Erasmus +: https://sites.google.com/site/skolenimarker/.