Fotograf benefičních předmětů

0
bodů

Sháníme fotografa pro pořízení fotografií na web či úpravu již fotek udělaných

Design
Grafika
Fotografování
Malá (do 10 hod.) | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

V rámci veřejné sbírky nabízíme benefiční předměty, které prodáváme na veřejných akcích, ale také prostřednictvím našich webových stránek.

Popis

proFem o.p.s. má od června schválenou veřejnou sbírku. V září tohoto roku jsme zahájili prodej benefičních předmětů, aktuálně nabízíme plyšové hračky, zhruba do měsíce budeme nabízet trika a látkové tašky. Potřebujeme šikovného fotografa pro pořízení reprezentativních fotografií na naše webové stánky, které zaujmou potenciální kupce. Jednalo by se o vyfocení hraček či úpravu již nafocených fotografií (záleží na zhodnocení jejich kvality..). Hračky doneseme a odneseme. Máme k dispozici fotoaparát, ale předpokládám,že fotograf radši používá vlastní...Jedná se o fotografii 4 hraček, plus jednu společnou.
Pomáháme obětem domácího a sexuálního násilí
Lidská práva
Sociální služby
Poradenství
Jsme nestátní nezisková organizace usilující o zlepšení situace v oblasti domácího a sexuálního násilí. Poskytujeme poradenství a další přímou podporu osobám ohroženým domácím a sexuálním násilím, aktivně se podílíme na prevenci a zvyšování osvěty a lobbujeme za vhodnější legislativu v této oblasti.