Google Analytics pro Emoter

7
bodů

Podpořit lidi v Ugandě je možné i nastavením Google Analytics. #helpUganda

Tvorba webu
Google Analytics
Malá práce | Online
Výzva je Otevřená

Účel výzvy

Hledáme dobrovolníka se základní znalostí Google Analytics. GA využijeme ke sledování návštěvnosti našeho webu a získávání zpětné vazby.

Popis

Hledáme dobrovolníka, který by nám nastavil GA pro webovou stránku na Wix.com, sociální sítě a naši dárcovskou výzvu na Darujme.cz (i zde je již přímo pole pro ID kód GA). Šlo by o základní nastavení a krátké vysvětlení funkcí, které v GA můžeme využít. Svépomocí jsme se o to pokoušeli, ale bohužel se nám to nepodařilo. Pomůžete nám? My za to na oplátku s Vaší pomocí ošetříme další ugandské obyvatele bez přístupu k lékařské péči.
Přinášíme lékařskou péči do Ugandy
Vzdělávání
Zdraví
Rozvojová spolupráce
Emoter je nezisková organizace, která působí na území Ugandy, konkrétně v okrese Nebbi. Pořádáme lékařské výjezdy, během kterých ošetřujeme, poskytujeme léky, očkujeme a odčervujeme. Emoter založili 3 studenti medicíny s cílem využít své znalosti naplno a pomáhat nejen za hranicemi České republiky ale i někdy za hranicemi svých možností. Umíme léčit, ale neumíme účtovat. Umíme tišit bolest, ale nedokážeme nastavit Google Analytics. Umíme zachránit život, ale mobilní aplikaci vytvořit nesvedeme. Pomozte nám v našem snažení a zlepšete tak životní úroveň lidí na druhé straně světa. #pomozUgandě #helpUganda