Konzultace realizace 3D výstavy

10
bodů

Konzultace výběru vhodné technologie na realizaci virtuální 3D výstavy.

Programování
Informační technologie
Střední práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Potřebujeme poradit s výběrem vhodné technologie ke realizaci virtuální 3D výstavy. Odhadnout rozpočet, případně tip na realizační firmu.

Popis

Hledáme odborníka na 3D technologie který by nám poradil jak nejlépe vytvořit virtuální 3D výstavu o genetice. Je to edukativní projekt, který má za účel poskytnout informace o genetice a molekulární biologii, historii a současném využití. K dispozici máme virtuální model prostorů, 3D modely zařízení molekulární laboratoře, 3D modely zvířat, rostlin a některých exponátů, všechny texty, popisky jak v češtině, tak v angličtině. Naše první představa je realizace 3D prostředí jako ve hře za podmínky fungování na všech zařízeních. Ideálně bez nutnosti instalace. Napadá nás technologie HTML5, WebGL, Mozilla Hubs ... . Chceme si nechat poradit. Případní tip na realizátora podobného projektu (firmu nebo jednotlivce), který by nám pomohl integrovat naše materiály do finální podoby 3D výstavy. Na webu ukončené fyzické výstavy: www.doba-genova.cz můžete nahlédnout na to, jak vypadala výstava ještě ve fyzické podobě.
Podpora výzkumu léčby vzácných onemocnění
Vzdělávání
Zdraví
Terapie
Občanská společnost
Když před dvěma lety slyšeli rodiče diagnózu nevyléčitelné nemoci u svého ročního syna, byla to těžká rána. Ale právě díky ní vznikla organizace Asociace genové terapie, která rozjela unikátní projekt. Poprvé v ČR pacienti sami iniciovali základní výzkum léčby vzácných genetických onemocnění. Jedinečný projekt v Čechách, který podporuje jedinečné lidi!