Grafické zpracování návrhu Výroční zprávy nadace

10
bodů

Vytvoření grafické podoby výroční zprávy Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ

Grafika
Střední práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Máme výroční zprávu, ale jen jako dokument a rádi bychom, aby to, co děláme, bylo presentováno kvalitnně i s vhodnou grafickou podobou.

Popis

Dobrý den, jsme nadace, která má dosud výroční zprávy pouze v podobě textové, bez grafické úpravy. V řadě případů je to na škodu pro čtenáře, protože správná a pěkná grafická úprava přitáhne k informacím víc pozornost anebo umožní snadnější orientaci v obsahu. Zapracování grafů, ukázkových tabulek také pomůže více lidem osvětlit, co děláme, jaké máme výsledky, komu je to prospěšné a co se daří i co se nedaří. Chceme poprosit o vytvoření grafického návrhu podoby výroční zprávy nadace, kdy strukturovaně definovaný obsah zasadíme do mustr pěkného, srozumitelného vzhledu, který následně budeme používat v dalších výročních zprávách.
Naše voda ani její prodej nepatří do rukou cizích korporací
Lidská práva
Životní prostředí
Občanská společnost
Voda je dar, není zboží. Vše kolem vody vždy nakonec zaplatí lidé, ne koncerny či politici. Proto mají lidé právo, aby prodej vody byl spravován jako služba lidem a ne zdroj zisků cizích korporací. Řešme dostatek čisté vody a obnovu trubek a plaťme za to jen to, co skutečně musíme. 21.9 miliard Kč jsme zaplatili v ceně vody v letech 2010-2018 a koncerny je místo do investic poslaly do ciziny. Pak lidem zdražily vodu, protože prý schází peníze na investice do odvětví! Náprava možná je: https://youtu.be/FCeKmn2mXPw Proto vracíme správu a prodej vody do podoby služby lidem i přes soudy. Za pravdu nám dal již 4x i Ústavní soud.