Šíření petice VODA JE ŽIVOT mezi lidi a podpisy

13
bodů

Hledáme odborníka na marketing, který pomůže se strategií, jak petici dostat k lidem.

Marketing
Public Relations
Fundraising
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Petici podepsalo 31.000 lidí a již jsme ji předložili petičnímu výboru senátu. Senátoři doporučili sbírat podpisy dál, aby měla váhu.

Popis

Pomoct se strategií, jak rozšířit petici VODA JE ŽIVOT k lidem a získat co nejvíce podpisů - elektronicky. Jde o to, co největším počtem podpisů pod peticí vytvořit, co největší tlak veřejného mínění, doložený rozsudky, na přijetí principů, které napraví stávající systém správy vody tak, aby správa a prodej voda byla služba občanům a ne zdroj zisků soukromých firem. Petice definuje 10 principů, které je proto potřeba do správy vody v ČR zavést, aby výše uvedené bylo realizováno. Dění kolem vody za posledních 30 let dokazuje, že koncerny často nedodržují zákony ČR, což potvrzují soudy, které vyhráváme. Vyhráli jsme 4x ústavní soud, 2x Nejvyšší a proto víme, že pro nápravu nestačí pouze změnit ústavu. Více informací zde: www.pravdaovode.cz/petice Podpisy sbíráme jen na internetu. Čím víc podpisů je pod peticí, tím větší respekt má požadavek nápravy u politiků. Covid zastavil projednávání petice a chceme tento čas využít pro sehnání více podpisů. Problematiku vody jsme otevřeli také ve sněmovně. https://www.youtube.com/channel/UCjq7y6jN7cAz0i_wcuSzHEw A politiky informujeme o problému "VODA" průběžně od roku 2002 - např. www.pravdaovode.cz/voda-300 Potřebujeme petici dostat k dalším okruhům lidí, kteří chápou, že voda je důležitá. Věc, kterou může pro nápravu udělat každý je podepsat petici. Cíl je řešit sucho, zadržení vody, obnovu trubek a čistotu vody a ne posílat miliardy z plateb za vodu do ciziny, kde vodu neodebíráme a města žádné trubky nevlastní.
Naše voda ani její prodej nepatří do rukou cizích korporací
Lidská práva
Životní prostředí
Občanská společnost
Voda je dar, není zboží. Vše kolem vody vždy nakonec zaplatí lidé, ne koncerny či politici. Proto mají lidé právo, aby prodej vody byl spravován jako služba lidem a ne zdroj zisků cizích korporací. Řešme dostatek čisté vody a obnovu trubek a plaťme za to jen to, co skutečně musíme. 21.9 miliard Kč jsme zaplatili v ceně vody v letech 2010-2018 a koncerny je místo do investic poslaly do ciziny. Pak lidem zdražily vodu, protože prý schází peníze na investice do odvětví! Náprava možná je: https://youtu.be/FCeKmn2mXPw Proto vracíme správu a prodej vody do podoby služby lidem i přes soudy. Za pravdu nám dal již 4x i Ústavní soud.