Korekce textů na webu o vodě - nemluvme Maďarsky

13
bodů

Zachovat obsah, minimalizovat text a informace podat srozumitelně lidem

Copywriting
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Informovanými lidmi nelze manipulovat, proto nadace POV lidem informace poskytuje, ale nejsme odborníci na formu a text.

Popis

Vrácení zájmů lidí do prodeje vody v ČR stojí, (mimo dosažení rozsudků, což se nám daří) na osvětě, dostupnosti informací lidem, médiím a starostům = informované veřejnosti. Proto stále více času a úsilí věnujeme informování veřejnosti př. DVTV, REPORTÉŘI ČT a datový portál. Více ZDE: https://youtu.be/Jb3tyg0a3qE Datový portál nadace - www.pravdaovode.cz - formou datové žurnalistiky informace lidem zdarma zpracovává a zpřístupňuje již od roku 2014. Forma a vlastně vše se dá vylepšit, zjednodušit a zlidštit. O to nám jde a potřebujeme s tím pomoct. 5 nejsledovanějších stránek našeho webu - Jde o stránky: www.pravdaovode.cz, www.pravdaovode.cz/cena-vody, www.pravdaovode.cz/vodarny, www.pravdaovode.cz/nfpov a www.pravdaovode.cz/co-je-to-vodne-stocne navštívilo za 2 roky přes 100.000 lidí. To je téměř třetina z celkové sledovanosti webu. Z toho cca 40.000 lidí stránky sdílelo. Hledáme člověka, který je učeše, "zlidští", ale zachová smysl, dohlédne i na překlepy, chyby apod.... Neumíme posoudit časovou náročnost, ale věříme, že se to dá do 10 hod. práce stihnout. Co si o nás myslí lidé, se kterými vodu a lidi bráníme a pro které to má smysl? Více ZDE https://radekvodanovotny.cz/reference/ nebo příloha S pokorou k vodě Děkujeme za pomoc Radek Novotný
Naše voda ani její prodej nepatří do rukou cizích korporací
Lidská práva
Životní prostředí
Občanská společnost
Voda je dar, není zboží. Vše kolem vody vždy nakonec zaplatí lidé, ne koncerny či politici. Proto mají lidé právo, aby prodej vody byl spravován jako služba lidem a ne zdroj zisků cizích korporací. Řešme dostatek čisté vody a obnovu trubek a plaťme za to jen to, co skutečně musíme. 21.9 miliard Kč jsme zaplatili v ceně vody v letech 2010-2018 a koncerny je místo do investic poslaly do ciziny. Pak lidem zdražily vodu, protože prý schází peníze na investice do odvětví! Náprava možná je: https://youtu.be/FCeKmn2mXPw Proto vracíme správu a prodej vody do podoby služby lidem i přes soudy. Za pravdu nám dal již 4x i Ústavní soud.