Logo nového projektu Mosty

0
bodů

Navrhněte nám jasný symbol, který ponese pozitivní energii našeho projektu.

Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Naše Mosty pomáhají seniorům v krizi, potřebujeme o nich dát vědět světu a rádi bychom měli zapamatovatelné logo. A neumíme to.

Popis

Poptáváme výrobu loga - líbila by se nám jednoduchá hra s písmeny, ale třeba se inspirujete něčím jiným. V každém případě můžete výrazně pomoci tváři projektu, který má smysl. Projekt MOSTY je pokračováním krizové linky, kterou na jaře roku 2020 na základě vyhlášení nouzového stavu spojeného s epidemií koronaviru zřídilo město Plzeň. Od června projekt přešel plně pod naši organizaci TOTEM, z.s. a my každý den řešíme řadu poptávek, především z řad seniorů. Další informace o projektu jsou zde: https://www.totemplzen.cz/bolevec/projekt-mosty/ Jakési neoficiální motto je: Propojujeme ty, kteří pomoc potřebují s těmi, kdo ji nabízí. Propojujeme konkrétní lidi, příběhy, životy. Budujeme mosty. Logo se bude vyskytovat často s jinými logy a mělo by s nimi "ladit" (loga v příloze: TOTEM, MMP a OSS). DĚKUJEME.
Mezigenerační a dobrovolnické centrum
Sociální služby
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Terapie
Plzeňské centrum TOTEM, z. s. je nezisková organizace s dvacetiletou tradicí nabízející preventivní sociálně aktivizační a volnočasové programy pro rodiny s dětmi, hendikepované i seniory. Projekty a akce pro stovky klientů zajišťuje 20 zaměstnanců na třech pobočkách. Naše aktivity jsou mezigenerační a stojí z velké části na myšlence dobrovolnictví. Nabízíme prostor k sebevyjádření, seberealizaci, setkávání se, aktivnímu přístupu k naplňování svých přání a vzájemné pomoci.