Kontaktování charitativních organizací

13
bodů

Pomozte nám propojit lidi, kteří si chtějí pomáhat!

Administrativa
Velká práce | Online
Výzva je Otevřená

Účel výzvy

Rádi bychom rozšířili množství organizací, které pomáhají lidem v nouzi, aby se zapojili do našeho projektu materiální pomoci.

Popis

V době kdy začala v ČR koronavirová krize, jsme se rozhodli spustit mobilní aplikaci materialni pomoci www.fandimat.cz , kde mohou všichni lidé v nouzi a organizace pro své klienty poptávat materiální pomoc a naopak jednotlivci, organizace i firmy takovou pomoc nabízet. V současné době má naše aplikace téměř 1000 uživatelů (především jednotlivců). Spolupracujeme s neziskovkami jako je Krása pomoci, Dobrý anděl, Klub cystické fibrózy, Svaz tělesně handicapovaných a rádi bychom tuto skupinu organizací rozšířili o další...máme je již i vytipované, ale nezbývá nám čas, je obvolat a domluvit s nimi zapojení do FandiMatu...a to je práce, pro kterou hledáme možná právě Tebe!;) Věnuješ nám deset hodin Tvého času, za které bys byl schopný a ochotný obvolat a poté poslat mail na cca 15 organizací, kterým se dovoláš. Je třeba tedy věnovat svůj čas a také půjde o telefonování a pár mailu.....stačí když si ohledně toho zavoláme...všechny potřebné podklady Ti zašleme mailem...
Fandíme maminkám samoživitelkám a jejich dětem
Sociální služby
Nadační
Poradenství
Fandíme maminkám samoživitelkám a jejich dětem v Česku - nesoudíme, pomáháme! Fandi mámám je neziskovou organizací, která zprostředkovává konkrétní materiální pomoc konkrétním maminkám samoživitelkám a jejich dětem v České republice, a to na základě jejich aktuálních potřeb a přání – od plenek, přes aktovku do školy, dětské kolo až třeba po pračku (věci jak nové, tak i z druhé ruky). Materiální podpora maminek probíhá vždy v jednotlivých kolech pomoci, která trvají několik měsíců. Za tuto dobu se snažíme vždy konkrétním pěti maminkám pomáhat nejen materiálně (prostřednictvím dárců a firem), ale i poradensky, a to v oblasti alimentů, rodinného práva, zaměstnání, bydlení, a dalších problematik, se kterými se maminky potýkají. Současně se prostřednictvím jednotlivých příběhů maminek snažíme medializací upozorňovat na problematiku samoživitelství, ať už z pohledu legislativy, psychologie, finanční gramotnosti, nebo sociálního vyčleňování dětí maminek samoživitelek. Fanděte s námi!