Hledá se kouzelník přes formuláře!

10
bodů

Formulář, který usnadní práci s dobrovolníky a výběrovým řízením.

Programování
Informační technologie
Střední práce | Online
Výzva je Otevřená

Účel výzvy

Snazší výběrové řízení - pro zájemce o dobrovolnictví i pro pracovníky.

Popis

Potřebujeme sestavit formulář, který by měl: - být dostupný formou prokliku z naší webové stránky - podle odpovědi na otázku poslat respondenta na jinou otázku či sekci, anebo ho z dotazníku kdykoliv odvést (to může nastat v různých bodech) - při odchodu z formuláře umožnit různé druhy závěrečných stránek s poděkováním, podle toho, z jakého důvodu necháváme respondenta z formuláře odejít - umožňovat nahrání dokumentů (cv a motivační dopis) - propisovat data do Google tabulky (máme GSuite) - ideálně umožnit alespoň základní design dle našeho logomanuálu. Pokud je něco takového možné, velmi nám to pomůže v práci se zájemci o dobrovolnictví! :) Prozatím se zdálo, že vše dohromady nedokáže Google, ani třeba platforma Jotform.

Komentáře

K S 5. 10. 2020
Zdravím. Podle popisu by se většina toho dala zvládnout přímo v Google docs. Chcete se o tom více pobavit?
Branislav Lisý 30. 10. 2020
Google formuláře jsou rozhodne nejednoduší způsob. Pokud nebudete vyžadovat upload CV ale ať ho respondent zašle na email. S Google formulářem jsem schopen pomoct.
Dobrý den, moc děkuji, myslím, že Google už umožňuje i ukládání souborů (ale respondent se v tom případě musím přihlásit na svůj gmail). Rádi bychom takto maximálně odlehčili naší koordinátorce, aby do emailu nemusela a vše se někde sbíralo. V rámci Google Forms mám problém zejména s tím, nastavit různé verze závěrečných stránek s poděkováním. Potřebuji minimálně dvě - jednu pokud zájemce odvedeme z formuláře, kvůli nesplněným podmínkám, kde bychom poděkovali a dali tip na jiné organizace a jednu na konci, pokud formulářem úspěšně projde. Děkuji, Lenka Medalová, Lata
Michal Strelec 20. 1. 2021
Dobrý den, mohu pomoci, je ještě aktuální?
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Jsme pražská nezisková organizace pomáhající už přes dvacet let ohroženým dětem, mladým lidem a rodinám v Praze a Středočeském kraji. Mladým lidem v obtížné životní situaci nabízíme vrstevnickou podporu skrze vyškoleného dobrovolníka, rodinám v krizi zase terénní sociální práci a rodinné konference.