Business plán pro kurzy předporodní přípravy

13
bodů

Potřebujeme se dostat od aktivismu k fungujícímu (neziskovému) businessu. Pomůžete nás tím?

Strategie
Hodnocení podnikatelských plánů
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Od konce příštího roku se jako neziskovka budeme potřebovat více opřít o "ziskovou" nohu, což je pro nás prodej kurzů pro rodiče.

Popis

Od konce příštího roku se z existenčních důvodů budeme potřebovat více opřít o naší "ziskovou" nohu, což je pro nás prodej kurzů pro rodiče. Kurzy pořádáme již mnoho let, vždy si na sebe vydělaly. Nyní bychom však potřebovaly jejich prodej rozšířit, tak aby uživily více zaměstnanců, či generovaly zisk využitelný na naše neziskové podpůrné programy pro rodiče. V současné době pracujeme na analýze trhu a našich současných produktů. Máme projektový plán a tušíme, kam směřujeme. Sami na to ale nestačíme - potřebovali bychom konzultanta, který nás provede přípravou Business plánu a pomůže nám se na naší nabídku podívat "podnikatelským okem".
Pomáháme rodičům, aby mohli být oporou svým dětem
Jsme průvodci rodičovstvím. Budoucí rodiče připravujeme na příchod nového člena rodiny a pro ulehčení výběru místa porodu jsme vytvořili Průvodce porodnicemi v ČR. Rodiče se na nás obracejí pro bezplatnou psychologickou pomoc i rady v oblasti pracovního nebo rodinného práva. Pracujeme na zlepšování postavení rodiny ve společnosti. Pomáháme rodičům, aby mohli být oporou svým dětem od samého počátku rodičovství, i když přijdou těžší životní situace.