Překlad z AJ do ČJ

0
bodů

Překlad nápovědy SW LibreOffice

Copywriting
Překlady
Angličtina
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Vytvoření dokumentace pro uživatele

Popis

LibreOffice je rozsáhlý program, čemuž odpovídá i nápověda k programu. Hledáme dobrovolníka pro překlad tří jednoduchých stránek nápovědy. Překlad se provádí online ve webovém prohlížeči pomocí SW Weblate. Práci s Weblate dobrovolníkovi vysvětlíme e-mailem. Odkazy na stránky nápovědy a na stránky Weblate jsou uvedeny v příloze. Děkujeme.

Komentáře

Ramon Mutyaba 1. 11. 2020
Dobrý den.
Určitě bych se zeptal tady. Pána Vlastimil Ott, je to pohodář a je jeden z největších profíků na Libre Office a i na Wordpress v ČR.
Když by neměl čas, (všichni web-ICT jsme zasekaní) asi vám někoho doporučí nebo řekne, zda to má vůbec smysl překládat, jestli to není lepší se naučit na školení.
https://www.vlastimilott.cz/
https://wp-admin.cz/kontakt/
Dobrý den,
Vlasta Ott, pokud vím, se LibreOffice již několik let nevěnuje. Určitě má smysl to překládat, jedná se o překlad nápovědy k programu.
Mějte se
Vytváříme svobodný software LibreOffice
Vzdělávání
The Document Foundation je nezisková organizace, jejíž hlavní náplní je vývoj svobodného kancelářského balíku LibreOffice a podpora souvisejících aktivit a komunity. Věříme, že uživatelé by měli mít možnost náš software nejen spouštět, ale také kopírovat, distribuovat, studovat a vylepšovat. I když nabízíme sadu programů LibreOffice bezplatně, svobodný software není v první řadě otázkou ceny, ale právě této svobody užívání. Jsme přesvědčeni, že tuto svobodu si každý zaslouží a propagujeme ji. Snažíme se zmenšovat digitální propast mezi uživateli a podporovat všechny bez rozdílu, v rámci toho připravujeme verze v mnoha různých jazycích. Chceme se vyvarovat proprietárního softwaru a závislosti na uzavřených formátech dokumentů. https://cs.libreoffice.org