Tipy na volná videa z oblasti práva v angličtině

0
bodů

Novy on-line program = více studentů = více peněz na dobročinnost

Právo
Překlady
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Rádi bychom doplnili naše on-line programy o specializované programy na právo v AJ a k tomu hledáme tipy na kvalitní volně dostupná videa.

Popis

Rádi bychom našli dobrovolníka/ci pro pomoc s doplněním našich on-line programů o specializované programy na právo v AJ a k tomu hledáme tipy na kvalitní volně dostupná videa. Jedná se o videa (plus volně dostupné elektronické materiály jako ebooky, eknihy, on-line knihovny, on-line případové studie, atd.) v AJ pro vytvoření novych specializací našich on-line programů MBA (effectivemba.online) formou microlearningu (15 minutových denních bloků). Navíc část školného věnujeme na dobročinné účely. Oblasti pro které hledáme zdroje: - Blockchain and Cryptocurrencies: Law, Economics, Business, and Policy - Business, Social Responsibility, Human Rights - Climate Law and Policy - European Union Law - Global Litigation - Global Poverty and the Law - International Trade - International & Comparative Copyright - International & Comparative Patent Law - Regulating Artificial Intelligence - International Commercial Arbitration. Moc děkujeme za pomoc
Podporujeme charitu částí školného online MBA a dalších
Vzdělávání
EDU Effective, z.s. má za cíl pomáhat rozvoji a charitě prostřednictvím příspěvku, který věnujeme z části školného našich studentů. Jsme skupina dobrovolníků, kteří chtějí pomáhat lidem z celého světa se zlepšovat a rozvíjet se, a kteří chtějí pomáhat charitě tím, že zasíláme část školného na dobročinné účely. O našem programu: "100 % online Effective MBA program je připraven pro každého, kdo chce rozvíjet své znalosti a dovednosti, kdo se chce posunout v kariéře, kdo nechce zůstat pozadu a kdo se chce seznámit s aktuálními novinkami z nekonečného světa internetu a video programů. ​Našli jsme pro vás přínosný obsah z online světa, strávili za vás výběrem tisíce hodin u videí a pročetli tisíce stránek, abychom pro vás vybrali ten nejlepší a nejpřínosnější obsah. ​Díky tomuto výběru můžete studovat kdykoli a odkudkoli chcete pouze 15 minutes denně a zvládnete tak i svou práci, rodinu a koníčky. ​Také se naučíte nového návyku, věnovat trochu času také sobě a svému rozvoji nejen v průběhu studia, ale i do budoucnosti. Navíc, EDU Effective přispívá částí vašeho školného na charitu a tím vaším studiem pomáháte potřebným. Máme pro vás také připraveny stipendia, aby už tak nízké školné, bylo ještě nižší!"