Pomoc s nastavením affiliate kódů a zprovoznění

0
bodů

Affiliate jako pomoc pro získávání nových studentů a tím více prostředků pro charitu

Programování
Tvorba webu
Informační technologie
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Rádi bychom našli dobrovolníka pro pomoc s nastavením affiliate programu (máme potřebné kódy), na webu (wix.com) a vytvoření csv souboru.

Popis

Jsme skupina dobrovolníků, která vytvořila online projekt EDU Effective (www.effectivemba.online/cz-home). Součástí projektu je cíl pomáhat charitě a potřebným tím, že se vzdáváme části školného ve prospěch těch, kteří to potřebují. Rádi bychom našli dobrovolníka pro pomoc s nastavením affiliate programu na webu (wix.com). Máme potřebné kódy, které máme zadat a také vytvořit csv kód. Nicméně nemáme s tímto žádnou zkušenost a potřebovali bychom pomoci. Moc děkujeme za pomoc:-) Pavel Makovský, EDU Effective
Podporujeme charitu částí školného online MBA a dalších
Vzdělávání
EDU Effective, z.s. má za cíl pomáhat rozvoji a charitě prostřednictvím příspěvku, který věnujeme z části školného našich studentů. Jsme skupina dobrovolníků, kteří chtějí pomáhat lidem z celého světa se zlepšovat a rozvíjet se, a kteří chtějí pomáhat charitě tím, že zasíláme část školného na dobročinné účely. O našem programu: "100 % online Effective MBA program je připraven pro každého, kdo chce rozvíjet své znalosti a dovednosti, kdo se chce posunout v kariéře, kdo nechce zůstat pozadu a kdo se chce seznámit s aktuálními novinkami z nekonečného světa internetu a video programů. ​Našli jsme pro vás přínosný obsah z online světa, strávili za vás výběrem tisíce hodin u videí a pročetli tisíce stránek, abychom pro vás vybrali ten nejlepší a nejpřínosnější obsah. ​Díky tomuto výběru můžete studovat kdykoli a odkudkoli chcete pouze 15 minutes denně a zvládnete tak i svou práci, rodinu a koníčky. ​Také se naučíte nového návyku, věnovat trochu času také sobě a svému rozvoji nejen v průběhu studia, ale i do budoucnosti. Navíc, EDU Effective přispívá částí vašeho školného na charitu a tím vaším studiem pomáháte potřebným. Máme pro vás také připraveny stipendia, aby už tak nízké školné, bylo ještě nižší!"