Systém na vložení pdf ke stažení na web-RS Joomla!

0
bodů

Programování
Tvorba webu
Joomla
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Rádi bychom našim uživatelům nabídli e-knihy, či e-časopis v pdf zdarma, a to přímo ke stažení nebo i za vložení e-mailové adresy.

Popis

Dobrý den, rádi bychom Vás požádali o pomoc při zavedení možnosti stažení pdf zdarma na našich webových stránkách www.vertebratus.cz. Stránky jsou na RS Joomla!, rádi bychom měli funkční modul (moduly je možno stáhnout zdarma), který umožní nahrání pdf na web (pouze v administraci, není třeba, aby pdf nahrávali na web i uživatelé mimo adminy), vytvoření odkazu na tohle pdf na webu a vytvoření možnosti stažení pdf z webu. Zkoušeli jsme instalaci Phoca PDF, ale dělalo to problémy... Po zprovoznění možnosti vložení pdf na web, bychom rádi požádali o pomoc se zavedením systému stažení pdf zdarma za e-mailovou adresu. Máme již zaveden systém přihlášení k newsletteru (pomocí tinyletter), skrze něhož předpokládáme, že by mohlo být pdf po přihlášení e-mailu zobrazeno ke stažení (formou vložení odkazu na stažení souboru z webu do poděkování za vložení e-mailu??). Rádi doplníme informace k požadavku. Velmi děkuji, Eva Vojtěchovská

Komentáře

Dobry den, na toto funguje velmi dobre system virtbook.cz, ktery umi vytvaret take zabezpecena PDFka. Umi tyto veci take prodavat a lze ho zdarma dostat od nakladatelstvi Computer Media.
Vertebratus.cz 30. 8. 2013
Dobrý den,

děkuji za informaci, vypadá to zajímavě, určitě to zkusíme.

Díky, pěkný den,

Eva Vojtěchovská
Vertebratus.cz 1. 11. 2013
Dobrý den,

rozhodli jsme se práce na Vertebratu ukončit, proto Vás již nechceme zatěžovat prací na této výzvě.

Děkuji za pochopení.
Vše o obratlovcích na jednom místě
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Provozujeme internetový portál a on-line časopis Vertebratus.cz, v nichž formou článků, kvízů a soutěží přibližujeme populárně-naučným způsobem vertebratologii (vědu o obratlovcích) všem od laických zájemců o přírodu a zoologii až po odborníky v oboru, studenty VŠ se zaměřením na zoologii a profesionální ochránce přírody. Články připravují sami odborníci z řad VŠ studentů i jejich profesorů a časopis tak zároveň slouží k propagaci aktuálního výzkumu na našich univerzitách a výzkumných ústavech. Přesto, že jsou články psány populární formou, není text nijak zjednodušován, protože víme, že naši čtenáři jsou také odborníci a že nám rozumějí. Znalosti z vertebratologie si mohou naši uživatelé vyzkoušet v řadě kvízů. Portál i časopis vznikly z důvodu našeho vlastního zájmu o vertebratologii a z potřeby seskupení témat, která se sice diskutují na odborných konferencích, ale jinak veřejnosti nejsou přístupná. K nalezení jsme na webu, v on-line trafikách a na Facebooku.