Kvalitní marketingový plán, který pomáhá

13
bodů

Pomoc při vytvoření marketingového a komunikační plánu pro online vzdělávací projekt, který pomáhá.

Marketing
Public Relations
Sociální sítě
Strategie
Marketingová strategie
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Čím více studentů z celého světa, tím více prostředků na charitu a pomoc potřebným

Popis

Jsme skupina dobrovolníků, která vytvořila online projekt EDU Effective (www.effectivemba.online/cz-home). Součástí projektu je cíl pomáhat charitě a potřebným tím, že se vzdáváme části školného ve prospěch těch, kteří to potřebují. Rádi bychom našli dobrovolníka/ky pro přípravu marketingového a komunikačního plánu pro lepší propagaci a marketing, abychom uvedli program na trh a tak mohli efektivně pomáhat. Děkujeme za pomoc:-)

Komentáře

Jan Sláma 9. 4. 2020
Dobrý den,

v případě zájmu bych se rád na projektu podílel se spolužačkou s rozsáhlými znalostmi se správou sociálních sítí a propagaci. Rád bych Vás také touto cestou požádal o bližší informace k cíli a očekávanému výstupu marketingového plánu.

Děkuji za odpověď.

S pozdravem

Jan Sláma
Přeji krásný večer,

předně velmi děkuji za odpověď.

Jde nám především o pomoc, jak co nejlépe oslovit potenciální studenty. Jakými kanály, jakou formou sdělení, četností apod.

Zkrátka pohled "z venčí", jak se vám naše služby zdají a jak je propagovat:-).

Stačí takto?

Hezký večer,

Pavel M.
Podporujeme charitu částí školného online MBA a dalších
Vzdělávání
EDU Effective, z.s. má za cíl pomáhat rozvoji a charitě prostřednictvím příspěvku, který věnujeme z části školného našich studentů. Jsme skupina dobrovolníků, kteří chtějí pomáhat lidem z celého světa se zlepšovat a rozvíjet se, a kteří chtějí pomáhat charitě tím, že zasíláme část školného na dobročinné účely. O našem programu: "100 % online Effective MBA program je připraven pro každého, kdo chce rozvíjet své znalosti a dovednosti, kdo se chce posunout v kariéře, kdo nechce zůstat pozadu a kdo se chce seznámit s aktuálními novinkami z nekonečného světa internetu a video programů. ​Našli jsme pro vás přínosný obsah z online světa, strávili za vás výběrem tisíce hodin u videí a pročetli tisíce stránek, abychom pro vás vybrali ten nejlepší a nejpřínosnější obsah. ​Díky tomuto výběru můžete studovat kdykoli a odkudkoli chcete pouze 15 minutes denně a zvládnete tak i svou práci, rodinu a koníčky. ​Také se naučíte nového návyku, věnovat trochu času také sobě a svému rozvoji nejen v průběhu studia, ale i do budoucnosti. Navíc, EDU Effective přispívá částí vašeho školného na charitu a tím vaším studiem pomáháte potřebným. Máme pro vás také připraveny stipendia, aby už tak nízké školné, bylo ještě nižší!"