Redesign internetových stránek

13
bodů

Modernizovat design a optimalizovat stránky pro mobil

Tvorba webu
Velká práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Máme 10 let starý design a děti používají hlavně telefony k řešení úloh

Popis

Stránky a design https://brloh.math.muni.cz/ jsme vytvořili před deseti lety a od té doby se moc nezměnily. Frontend je napsaný v Nette frameworku bez javascriptu. Chtěli bychom webu přidat trochu modernější design a udělat ho responzivní aby byl dobře použitelný na mobilech. Bohužel sám nejsem frontend vývojář, takže mám velmi malý přehled, ale asi bych to zkusil s Bootstrapem nebo Foundation. Stačí udělat redesign jenom hlavní stránky (https://brloh.math.muni.cz/) a případně jedné další, zbytek už bych dodělal sám podle vzoru. Díky!

Komentáře

Martin Tomáš 23. 3. 2020
Dobrý den, budete-li souhlasit, použil bych na tento projekt WordPress. Jste pro?
Díky moc za zájem! No my tam máme už naprogramovaný vlastní backend (formuláře na odesílání úloh apod) tak nevím jestli by to šlo s wordpressem dohromady. Spíš jsem si říkal že by stačilo jednoduché HTML & css, redakční systém asi nepotřebujeme. Ale neznám WordPress, tak se můžu mýlit, rád si nechám poradit
Martin Tomáš 26. 3. 2020
Aha, tak v tom případě by byl nejlepší Bootstrap.
Organizujeme internetovou logickou hru pro základní školy
Už deset ročníků organizujeme internetovou logickou hru Brloh https://brloh.math.muni.cz/tymy. Poslední ročník jsme měli 752 týmů (asi 1500 řešících dětí), z toho se asi 140 dětí z celé republiky (a Slovenska) účastnilo finále v Brně. Jsme podporovaní Masarykovou univerzitou, ale hlavně to děláme protože nás to baví.