Zviditelni nás a pomož 1000 obyvatel Chomoutova.

10
bodů

Logo pro veřejnou kampaň Bezpečný Chomoutov

Grafika
Public Relations
Strategie
Střední práce | Tady a teď
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Potřebujeme získat podporu široké veřejnosti a pozornost médií a klíčových úředníků na magistrátu.

Popis

Potřebujeme navrhnout logo "Bezpečný Chomoutov" pro půl - roční kampaň za zklidnění dopravy na naší průjezdní silnici v Chomoutově (spojnice Šternberk - Olomouc). Našim cílem je získat širokou podporu místních obyvatel a pozornost klíčových osob na Magistrátu města Olomouce. Ten Chomoutov - jako svou periferii - dlouhodobě odmítá řešit a odkládá dobudování chodníků na okrajích obce, zbudování bezpečných přechodů a zpomalovacích prvků (radary, značky, jiné). Potřebujeme zajistit zpomalení projíždějících řidičů a zajištění bezpečného pohybu dospělých a hlavně dětí.

Komentáře

Jozef Baco 26. 1. 2020
Dobrý den, máte nějakou představu jak by mělo logo vypadat?
Zdravím, vůbec. Nevím, co může pozitivně zaujmout většinovou populaci (aby se zapojila do kampaně) v Chomoutově a lahodit oku úředníků či politiků na Magistrátu (aby byli ochotni pro nás realizovat alespoň některá opatření)..?
Dobrý den, ráda bych pomohla, do kdy prosím potřebujete logo?
Dobrý den, čím dříve tím lépe, nejpozději do 5.2. Stihnete to? Budu na mailu lenka@losvesinos.cz pro případné revize do pátku večer, pak jsme do úterý večer na horách.
Dobrý den, čím dříve tím lépe, nejpozději do 5.2. Stihnete to? Budu na mailu lenka@losvesinos.cz pro případné revize do pátku večer, pak jsme do úterý večer na horách.
Chomoutované sobě
Kultura
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
Podporujeme vytvoření oteřevřené a přátelské komunity v Chomoutově, v městské části Olomouce s vesnickým charakterem. Organizujeme proto netradiční komunitní akce. Tím doplňujeme činnost místních tradičních organizací typu Sokol či Hasiči. Našim dlouhodobým cílem je zajistit pro místní občany alespoň jedno důstojné, celoročně přístupné místo k setkávání, protože to stále v obci chybí.