Jak využít kresby od dobrovolnice?

0
bodů

Dostali jsme obrázky s tématikou naší činnosti, vhodné k vymalování - jaký tomu ale dát formát...

Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Krásný nápad i realizace od naší mladinké dobrovolnice, chceme jim dát "TOTEMový kabátek" a využít je jako dárky či v našich aktivitách.

Popis

Máme 10 obrázků A4, černé kontury na bílém podkladu, některé lehce "etno-ornamentální" s hustou kresbou (v příloze) - nejde tudíž moc původní formát zmenšovat. Ke každému obrázku je také krátký popisek (2. soubor, pořadí popisků odpovídá pořadí obrázků v souboru, jen první obrázek je "titulní" bez popisku). Napadlo nás udělat A3 přeložené desky z tvrdšího papíru a vložit do něj nějak zajímavě očíslované listy s popiskem a obrázkem k vybarvení. Na deskách by byl titulní obrázek indiána, vnitřní desky s prostorem pro informace o autorce a proč obrázky nakreslila, zadní strana s informacemi o TOTEMu. Volně by byly vložené očíslované obrázky, které by byly zmenšené na 75-80% v nějakém rámečku a nad/pod nimi naše logo (v příloze), číslo obrázku a popisek. Ideálně kdyby to celé dělalo dojem ručního písma. A aspoň trochu se to barevně i jinak trefilo do naší grafiky (v příloze též náš grafický manuál). Zkusíte nám desky a úpravu vložených stránek navrhnout? Uvítáme i jiný návrh na využití kreseb, naše invence má taky své meze... :-)
Mezigenerační a dobrovolnické centrum
Sociální služby
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Terapie
Plzeňské centrum TOTEM, z. s. je nezisková organizace s dvacetiletou tradicí nabízející preventivní sociálně aktivizační a volnočasové programy pro rodiny s dětmi, hendikepované i seniory. Projekty a akce pro stovky klientů zajišťuje 20 zaměstnanců na třech pobočkách. Naše aktivity jsou mezigenerační a stojí z velké části na myšlence dobrovolnictví. Nabízíme prostor k sebevyjádření, seberealizaci, setkávání se, aktivnímu přístupu k naplňování svých přání a vzájemné pomoci.