Hledá se lektor na základní grafiku

0
bodů

Uděláte nám workshop ke grafickým nástrojům?

Grafika
lektor
Malá (do 10 hod.) | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Popasovat se s tvorbou užitných letáčků či pozvánek na FB, zaučit nové kolegyně, objevit nové funkce, zefektivnit si práci v týmu.

Popis

Pro kolegyně, které letos nastoupily, a pro další z nás, které chceme objevit něco nového nebo zkonzultovat nejasnosti, bychom rády získaly lektora na praktický workshop nad základními grafickými funkcemi, programy a online nástroji, které můžeme použít pro tvorbu letáčků, úpravu obrázků na FB a web atd. Zjistily jsme, že část kolegyň používá canva.com, zkoušely jsme koláže přes fotojet.com a jednoduché věci jde určitě dělat i se standardní výbavou PC - jen vědět jak... Naše hlavní grafička pracuje s profesionálními programy na designových PR záležitostech, ty obyčejné užitné jsou na každé z nás a o ty nám teď jde. Workshop v délce 2-3 h, místo konání u nás na pracovišti v Plzni-Bolevci. Termín (prosinec/leden?) bychom určily po dohodě s Vámi, počítáme s účastí 3-8 kolegyň. Přímé dotknutí TOTEMu navíc zanechává stopy a tak věříme, že výměna zkušeností bude oboustranná :-)
Mezigenerační a dobrovolnické centrum
Sociální služby
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Terapie
Plzeňské centrum TOTEM, z. s. je nezisková organizace s dvacetiletou tradicí nabízející preventivní sociálně aktivizační a volnočasové programy pro rodiny s dětmi, hendikepované i seniory. Projekty a akce pro stovky klientů zajišťuje 20 zaměstnanců na třech pobočkách. Naše aktivity jsou mezigenerační a stojí z velké části na myšlence dobrovolnictví. Nabízíme prostor k sebevyjádření, seberealizaci, setkávání se, aktivnímu přístupu k naplňování svých přání a vzájemné pomoci.