Profesionální grafické zpracování plakátu

7
bodů

Potřebujeme vytvořit profesionální plakát na veřejnou kulturní akci.

Design
Grafika
Tady a teď | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Pro naši tradiční akci Martinský světýlkový průvod chceme vytvořit pohádkový plakát, který ladí s celkovou atmosférou akce.

Popis

Každoročně pořádáme pro rodiny s dětmi Martinský světýlkový průvod zakončený kulturním programem na náměstí, jehož součástí je i příjezd sv. Martina na bílém koni. Celá akce má kouzelnou atmosféru. Představu si o ní můžete udělat z reportáže Tišnovské televize z roku 2017 od času 0:58. http://tisnovskatelevize.cz/2017/11/16/reporter-ttv-16-11-2017/ Rádi bychom pro tuto akci měli profesionální plakát, který by ladil s atmosférou akce. Trochu pohádkový, trochu kouzelný, malinko tajemný a vším se prolíná poselství o lásce a schopnosti se rozdělit. Hlavním motivem by měl být sv. Martin na bílém koni. Církevní atributy nejsou potřeba, protože akce nemá náboženský kontext. Text k letáku a loga přikládám v příloze. Už se těším na grafický návrh:) V případě dotazů pište na studanka.tisnov@gmail.com nebo volejte 777 706 721. Grafický návrh prosím co nejdříve.
prostor pro přátelské setkávání rodin s malými dětmi
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Rodinné centrum Studánka funguje v Tišnově od roku 2004. Nabízíme celodenní komplexní program péče o rodiče a jejich děti, zejména pravidelné kroužky pro rodiče s dětmi od 4 měsíců do 6 let, vzdělávací přednášky, besedy a kurzy, předporodní přípravu a cvičení v těhotenství, hernu pro rodiče s dětmi, Jezírko – péči o děti od 2 - 4 let a akce pro tišnovskou veřejnost. Jsme nezisková organizace a většinu aktivit realizujeme s pomocí dobrovolníků. Jsme členy Sítě MC v ČR a držiteli titulu „Společnost přátelská rodině“.