Zefektivnění e-shopu

0
bodů

E-SHOP LÉPE A EFEKTIVNĚJI

Tvorba webu
Informační technologie
Public Relations
Fundraising
Strategie
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Hledáme cesty, jak dostat náš e-shop mezi více lidí.

Popis

Od letošního roku máme konečně e-shop, máme z něj radost, nicméně efekt není tak velký, jak jsme si slibovali. Neumíme ho nabídnout většímu počtu lidí, vyřizujeme tak průměrně 1 zakázku za 1-2 týdny.

Komentáře

Nevím, nakolik jsme sexy - ale nechceme být v pozici prosebníků a příjemců podpor, i když se bez nich (zatím) neobejdeme. Chceme ukázat lidem, že i výrobky chráněné dílny mohou být krásné a originální - všechny naše produkty jsou výsledkem ruční práce. O peníze, které pro existenci dílny nutně potřebujeme, se chceme co nejvíce zasloužít vlastní prací.
Chráněná dílna - pracoviště
Jsme malá chráněná dílna sídlící na pražských Vinohradech, zaměstnáváme v tuto chvíli 15 lidí se všemi typy znevyýhodnění. Naším výrobním programem jsou papírenské produkty - sešity pro školy, deníky, diáře, bloky atd. Hlavně ale chceme našim lidem nabídnout místo, kde jim bude dobře, kde uvidí, že i se svým hendikepem mohou smysluplně pracovat a vytvářet krásné věci. Mnohým také kompenzujeme absenci hezkých a vlídných vtahů, věnujeme se i mimopracovním aktivitám. Snažíme se být ekologičtí a snažíme se i myslet na druhé a pomáhat jim.