Plakát na podzimní dětskou burzu

0
bodů

Potřebujeme vytvořit hezký leták pro podzimní burzu dětského oblečení a potřeb.

Design
Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Potřebujeme vytvořit plakát A3 pro výlepové plochy.

Popis

Každoročně na jaře a na podzim pořádáme burzu dětského oblečení a potřeb, na které maminky prodávají a nakupují věci na další sezónu. K propagaci nám dosud sloužil text na Studánkovém podkladu. Přikládám v příloze. Akce má dlouhou tradici a je o ni zájem. Proto bychom rádi nový, hezčí plakát, který by na výlepových plochách města nezapadl. Do přílohy ukládám text na původním podkladu a naše logo. Pokud budete potřebovat něco dalšího, ráda Vám to pošlu. Pokud by to bylo možné, tak bychom rádi měli možnost měnit datum, aby to nebyl plakát jen na jednu sezónu. Děkuji a těším se na Váš návrh:)

Komentáře

Tato spolupráce nebo spíš nespolupráce byla velmi zvláštní. Poslala jsem rodinnému centru návrh plakátu s tím, že je to jen návrh a samozřejmě jestli budou mít jakékoliv připomínky, tak ať mi je sdělí a vše doladíme k jejich spokojenosti. Bylo mi odepsáno, že návrh plakátu neodpovídá představám a že potřebují profesionální návrh a tak naši spolupráci ruší. Chápu, že se návrh nelíbil, ale mohli jsme se pobavit o jejich konkrétní představě, i když tady jí nespecifikovali, a mohla jsem vytvořit něco jiného - nového. Přijde mi zvláštní hned odmítnout něčí pomoc jen kvůli tomu, že se napoprvé netrefil do jejich představy nebo vkusu. Snad někdo jiný bude úspěšnější :-) ;-)
prostor pro přátelské setkávání rodin s malými dětmi
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Rodinné centrum Studánka funguje v Tišnově od roku 2004. Nabízíme celodenní komplexní program péče o rodiče a jejich děti, zejména pravidelné kroužky pro rodiče s dětmi od 4 měsíců do 6 let, vzdělávací přednášky, besedy a kurzy, předporodní přípravu a cvičení v těhotenství, hernu pro rodiče s dětmi, Jezírko – péči o děti od 2 - 4 let a akce pro tišnovskou veřejnost. Jsme nezisková organizace a většinu aktivit realizujeme s pomocí dobrovolníků. Jsme členy Sítě MC v ČR a držiteli titulu „Společnost přátelská rodině“.