Logo pro seniorský kulturní festival

13
bodů

Zmodernizovat logo podle obrázku, který pro festival používáme dosud, ale už nám zastaralo

Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Máme za sebou šest ročníků seniorského kulturního festivalu a uvítali bychom do dalších let mít logo vhodné pro grafickou práci.

Popis

Již šest ročníků pracujeme s obrázkem, který podle nás vystihuje podstatu seniorského festivalu: Třetí festival - Setkání aktivních seniorů. Jde o několikadenní setkání jednak s prezentací toho, čemu se senioři z různých koutů ČR, formálních i neformálních skupin věnují a také rozvoj jejich kulturních dovedností (workshopy). Obrázek, který využíváme, vystihuje náladu, energii ale potřebujeme jeho přepracování do něčeho nového, stylizovaného, jednoduchého… Ta ilustrace je hezká tak, jak je, ale pokud by se z ní mělo stát skutečné logo, bylo by fajn ji vzít jen jako vodítko, mustr pro novou věc, využít její emoční potenciál a náladu, ale graficky to udělat nějak nově, víc jako "zkratku". Zároveň by logo mělo korespondovat s grafikou organizace, aby tak nějak zapadlo a ladilo. Děkujeme za věnovaný čas.

Komentáře

TOTEM, z. s. 26. 5. 2020
Protože jsme spolupráci nestihli uzavřít před minulým ročníkem festivalu, mohli bychom znovu oživit poněkud odloženou záležitost...? :-)
Mezigenerační a dobrovolnické centrum
Sociální služby
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Terapie
Plzeňské centrum TOTEM, z. s. je nezisková organizace s dvacetiletou tradicí nabízející preventivní sociálně aktivizační a volnočasové programy pro rodiny s dětmi, hendikepované i seniory. Projekty a akce pro stovky klientů zajišťuje 20 zaměstnanců na třech pobočkách. Naše aktivity jsou mezigenerační a stojí z velké části na myšlence dobrovolnictví. Nabízíme prostor k sebevyjádření, seberealizaci, setkávání se, aktivnímu přístupu k naplňování svých přání a vzájemné pomoci.