Specialista/ka reklamních kampaní FB a IG

10
bodů

Propagace pochodu za práva zvířat - The Official Animal Rights March v Praze

Marketing
Sociální sítě
Střední práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Chtěli bychom, aby se o akci dozvědělo co nejvíce lidí z naší cílové skupiny (vegani, vegetariáni, flexitariáni a milovníci zvířat)

Popis

Hledáme specialistu či specialistku na vytvoření a správu reklamních kampaní pro propagací FB události a podpůrných příspěvků na FB a Instagramu. Cílová skupina = vegani, vegetariáni, flexitariáni, milovníci zvířat. The Official Animal Rights March je každoroční pochod za práva zvířat, pořádaný současně v mnoha městech po celém světě. Cílem pochodu je sjednotit komunitu lidí, kterým není lhostejný osud zvířat a inspirovat další k aktivivnímu hájení zvířecích práv. 17. srpna 2019 se poprvé připojí také Praha. Více o akci na http://animalrightsmarch.cz
Veganství a práva zvířat
Jsme organizace hájící práva zvířat. Usilujeme o zlepšení postavení zvířat ve společnosti prostřednictvím podpory a propagace rostlinné stravy (veganství). Mezi naše stěžejní aktivity patří pravidelné veřejné akce, jako ochutnávky veganských pokrmů nebo komunitní večeře. Pořádáme pochod za práva zvířat, iniciativu Vánoce bez násilí, osvětovou kampaň Bílé minus či Světový den hospodářských zvířat. Provozujeme web www.soucitne.cz, nejrozsáhlejší portál o veganství v ČR.