Krátký komentovaný sestřih z videozáznamu besedy.

10
bodů

Dobrovolnictví a studium - proč ANO?

Informační technologie
Marketing
Public Relations
Sociální sítě
reportáž
práce s videomateriálem
Střední práce | Online
Výzva je Otevřená

Účel výzvy

Informovat o akci, dostat témata besedy na školy a mezi studenty. Vytvořit komunikovatelnou verzi, která svou délkou neodradí.

Popis

Z besedy ze 17.4.2019 máme sestříhaný videozáznam v délce skoro hodina a půl, ze kterého vybereme základní myšlenky, které chceme sdělit dále. Je potřeba tedy vytvořit asi 3minutový sestřih, doprovázený mluveným komentářem - v podstatě udělat reportáž o akci. Nemáme ale zkušenosti s formátem videoreportáže, ani s formulací komentáře a se střihem. Besedu moderoval profesionál a účastnilo se jí celkem 6 hostů, plná verze videa se stejným titulkem (Dobrovolnictví a studium - proč ANO?) bude v několika dnech dostupná na youtube kanálu TOTEM Plzeň.
Mezigenerační a dobrovolnické centrum
Sociální služby
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Terapie
Plzeňské centrum TOTEM, z. s. je nezisková organizace s dvacetiletou tradicí nabízející preventivní sociálně aktivizační a volnočasové programy. Projekty a akce pro stovky klientů zajišťuje 20 zaměstnanců na třech pobočkách. Naše aktivity jsou mezigenerační a stojí z velké části na myšlence dobrovolnictví. Nabízíme prostor k sebevyjádření, seberealizaci, setkávání se, aktivnímu přístupu k naplňování svých přání a vzájemné pomoci.