Úprava textu doprovodního slova k sestřihu besedy

0
bodů

80 minut myšlenek do dvouminutového komentáře

Copywriting
Public Relations
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Vypilovat a nacpat do 2 minut hlavní myšlenky a poselství z akce. Připravit text mluveného komentáře, který by motivoval k shlédnutí videa.

Popis

Z besedy ze 17.4.2019 máme videozáznam v délce 80 minut, ze kterého jsme vybrali základní myšlenky, které chceme sdělit dále - přikládáme ke korekci, uhlazení a doladění v přiloženém souboru "Podklad_komentář k sestřihu". Připojujeme taky plakát k diskuzi pro rychlý náhled na celou akci. Z videa by měl ve výsledku vzniknout cca 3minutový sestřih, který bude doprovázen tímto namluveným komentářem a prokládán přímými vstupy hostů diskuze ze záznamu. Plná verze videa se stejným titulkem (Dobrovolnictví a studium - proč ANO?) je dostupná na youtube kanálu TOTEM Plzeň. Text jsme navrhli podle svého cítění, ale po shlédnutí záznamu je možné vypíchnout i jiné momenty diskuze, které by mohly zaujmout. Cílem je vytvořit upoutávku a komunikovatelnou verzi, která svou délkou neodradí.

Komentáře

Dobrý den, ráda vám připravím korekturu textu. Už jsem se na něj dívala a pár úprav mě napadlo už při prvním čtení. Pokud máte zájem, připravím druhou verzi textu.
TOTEM, z. s. 8. 10. 2019
Dobrý den, prosím, mohly bychom se k úpravě komentáře vrátit? Nějak nám komunikace kdesi ustala, i když si myslím, že jsem Vám odpovídala přímo na e-mail.

Děkuji. Lenka K., TOTEM, z.s.
TOTEM, z. s. 31. 10. 2019
Hezký den všem, výzvu opět otevíráme všem zájemcům. Pomůže nám někdo, prosím?
Ester Fišerová 2. 11. 2019
Lenko, poslala jsem vám komentář emailem, prosím o reakci. Prima víkend, Efi
TOTEM, z. s. 9. 11. 2019
Milá Ester, moc děkuji za zájem a zaslanou první verzi. Upřesnění účelu a cílovky snad pomůže. A pokud najdete opravdu čas si celý videozáznam projít (beseda se myslím docela povedla), budete mít určitě jasnější představu. Moc děkuji za Váš čas. LK
Mezigenerační a dobrovolnické centrum
Sociální služby
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Terapie
Plzeňské centrum TOTEM, z. s. je nezisková organizace s dvacetiletou tradicí nabízející preventivní sociálně aktivizační a volnočasové programy pro rodiny s dětmi, hendikepované i seniory. Projekty a akce pro stovky klientů zajišťuje 20 zaměstnanců na třech pobočkách. Naše aktivity jsou mezigenerační a stojí z velké části na myšlence dobrovolnictví. Nabízíme prostor k sebevyjádření, seberealizaci, setkávání se, aktivnímu přístupu k naplňování svých přání a vzájemné pomoci.