Úprava textu doprovodního slova k sestřihu besedy

10
bodů

80 minut myšlenek do dvouminutového komentáře

Copywriting
Public Relations
Střední práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Vypilovat a nacpat do 2 minut hlavní myšlenky a poselství z akce. Připravit text mluveného komentáře, který by motivoval k shlédnutí videa.

Popis

Z besedy ze 17.4.2019 máme videozáznam v délce 80 minut, ze kterého jsme vybrali základní myšlenky, které chceme sdělit dále - přikládáme ke korekci, uhlazení a doladění v přiloženém souboru "Podklad_komentář k sestřihu". Připojujeme taky plakát k diskuzi pro rychlý náhled na celou akci. Z videa by měl ve výsledku vzniknout cca 3minutový sestřih, který bude doprovázen tímto namluveným komentářem a prokládán přímými vstupy hostů diskuze ze záznamu. Plná verze videa se stejným titulkem (Dobrovolnictví a studium - proč ANO?) je dostupná na youtube kanálu TOTEM Plzeň. Text jsme navrhli podle svého cítění, ale po shlédnutí záznamu je možné vypíchnout i jiné momenty diskuze, které by mohly zaujmout. Cílem je vytvořit upoutávku a komunikovatelnou verzi, která svou délkou neodradí.

Komentáře

Dobrý den, ráda vám připravím korekturu textu. Už jsem se na něj dívala a pár úprav mě napadlo už při prvním čtení. Pokud máte zájem, připravím druhou verzi textu.
Mezigenerační a dobrovolnické centrum
Sociální služby
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Terapie
Plzeňské centrum TOTEM, z. s. je nezisková organizace s dvacetiletou tradicí nabízející preventivní sociálně aktivizační a volnočasové programy pro rodiny s dětmi, hendikepované i seniory. Projekty a akce pro stovky klientů zajišťuje 20 zaměstnanců na třech pobočkách. Naše aktivity jsou mezigenerační a stojí z velké části na myšlence dobrovolnictví. Nabízíme prostor k sebevyjádření, seberealizaci, setkávání se, aktivnímu přístupu k naplňování svých přání a vzájemné pomoci.