Vložení titulků do videa

10
bodů

vložení titulků z wordu do videa TED Talks (19 min)

vložení titulků do videa
Střední práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Zvýšení dostupnosti videa širší veřejnosti - porozumění problematice znásilnění a pozici oběti i pachatele

Popis

Rádi bychom s Vaší pomocí skrze otitulkování anglického videa zvýšili jeho dostupnost širší veřejnosti a zvýšili tak porozumění problematice znásilnění, prožívání oběti i pachatele. Jedná se o příběh prezentovaný na prestižní platformě TED Talks. Video má cca 19 minut a je dostupné například zde: https://www.youtube.com/watch?v=gyPoqFcvt9w Video s titulky bychom rádi šířili skrze sociální sítě a případně jej využívali na našich školení k problematice domácího a sexuálního násilí.

Komentáře

Petr Jelínek 11. 6. 2019
Dobrý den, máte vide k dispozici i mimo YT?
Persefona, z.s. 13. 6. 2019
Dobrý den, video stažené mám (myslím, že ve formátu mp4 nebo avi). Tento týden jsem na dovolené, mohu potvrdit/upřesnit v pondělí. Děkuji za projevený zájem. Eva Švihálková
Petr Jelínek 15. 6. 2019
Super, pak by to neměl být problém.
Řešíme problematiku domácího a sexuálního násilí
Lidská práva
Sociální služby
Vzdělávání
Poradenství
Hlavní pilíř činnosti organizace tvoří dlouhodobá komplexní pomoc obětem domácího násilí, sexuálního zneužívání a znásilnění starším 18 let z Jihomoravského kraje. Podpora dál směřuje k těm, kteří se obětem uvedeného příkoří snaží pomoci a osobám, které mají potíže se zvládáním agrese. Obětem násilí (nebo jejich blízkým) pomáháme prostřednictvím odborného právního, psychologického a sociálního poradenství. Pro původce domácího násilí nabízíme terapeutický program zaměřený na zvládání agrese v blízkých vztazích. Organizace Persefona, z. s. vznikla v roce 2007 odloučením programu proti domácímu násilí Ligy lidských práv, který poskytoval pomoc obětem domácího násilí již od roku 1999. Za uplynulých 10 let existence jsme poskytli více než 9 000 osobních konzultací více než 3 200 osobám, kterých se problematika domácího a sexuálního násilí dotýkala.