Hledáme PR odborníka na propagaci výstavy

13
bodů

Pracujeme na vzniku jedinečné zahrady s komunitními záhony, jedlou zahrádkou a interaktivní výstavou

Marketing
Public Relations
Strategie
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Potřebujeme se více dostat do povědomí, děláme celou řadu aktivit a nyní máme šanci získat podporu z participačního rozpočtu.

Popis

Druhým rokem přetváříme bývalé technické zázemi Lesů Praha v areálu hájovny na Cibulkách v "ráj na zemi". Opravdu, místo vraků těžké techniky, kanystrů se smradlavými pohony, betonu, asfaltu a spousty šrotu, zde vyrůstá krásná zahrada. Protože je součástí památkově chráněného areálu, projekt úpravy nám vytváří zahradní architekt, ale vpašovali jsem do něj i vlastní nápady - jedlou zahrádku, komunitní záhony a navíc i interaktivní výstavu o zakladateli cibuleckého parku - LLTHohensteinovi. Návrh výstavy již máme, teď "jen" na její realizaci získat peníze. Potřebujeme získat hlasy občanů Prahy 5, abychom získali podporu z participačního rozpočtu MČ Praha 5. Hledáme někoho šikovného, kdo nám naše cíle a především výstavu pomůže lépe prezentovat širší veřejnosti. Děláme celou škálu aktivit více viz. www.spolekhajovna.cz a více o nás si lze přečíst přímo na stránkách.

Komentáře

Spolek Hájovna 20. 2. 2019
Dobrá, tak nemohl by to někdo během 10 hodin zvládnout jako poradenství? Tzn., že by nám navrhl, jak si propagaci udělat správně sami?
Díky M. Fleglová
Pavel Chodil 28. 2. 2019
Pro vaši propagaci můžete využít nabídku Google Ad Grants společně s naší nabídkou pro správu zdarma. Více informací najdete na našem webu: https://www.chodildigital.com/google-ad-grants
Dobrý den, děkuji za tip. Podíváme se na to a případně se ozveme.
Komunitiní organizace z pražských Cibulek s přesahem
Spolek Hájovna vznikl z popudu obyvatel Cibulek, kteří chtějí zachránit odkaz majitele okrasného statku a přilehlého parku Cibulka - biskupa Hohensteina. Statek dnes bohužel trestuhodně chátrá. Cibulecká hájovna je jedinou zachovalou, funkční, nemovitou památkou z díla L.L.T. Hohensteina. Je ve vlastnictví MHMP a v letošním roce byla kompletně zrekonstruována. V hájovně vzniká komunitní centrum, toto ojedinělé místo bude zároveň sloužit jako prostor pro setkávání, tvoření a v malé budově Hájovny bude veřejně přístupná knihovna, studovna a archiv. V zahradě Hájovny L.L.T.H pracujeme na venkovní expozici o parku a jeho zakladateli.