Nové metody náboru hendikepovaných zaměstnanců

13
bodů

Workshop na téma jak zefektivnit nábor, zejména na sociálních sítích

Sociální sítě
Personalistika
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme se zdokonalit v náboru a cílit nabídky práce i na sociální sítě.

Popis

Hledáme lidi kde se dá, ale moc se neozývají, nebo se ozývají ti nesprávní. Občas máme pocit, že vlastně náš inzerát vůbec nečtou. V tuto chvíli inzerujeme hlavně na Jobs.cz a práce.cz. Zkoušeli jsme FB, ale efekt byl spíše záporný. Asi nám ujíždí vlak. Hledáme někoho, dobrovolníka z HR, kdo by nám daroval své zkušenosti, svůj mozek a naučil nás: - jak a kde oslovit lidi s nabídkou práce - které platformy jsou vhodnou pro kterou cílovou skupinu - jak eliminovat nesprávné uchazeče, a konzultoval s námi stav našeho recruitmentu - co děláme špatně, - jak to zlepšit Ideální by byl workshop v naší učebně v Praze 10, ale může být i online.

Komentáře

Tamtamy o.p.s. 11. 12. 2018
Dobrý den, zkouším vás já i kolegyně volat na kontaktu, který jste mi poslal, ale nějak se nedaří. Mohl byste se prosím ozvat ještě jednou až v této hektické době najdete chviličku? Díky Mirka
Cílem je pomáhat lidem znevýhodněným na trhu práce
Jsme sociální firma, jejímž cílem je pomáhat lidem znevýhodněným na trhu práce, kteří chtějí pracovat a žít aktivním životem. Chceme přesvědčit naše okolí, že lidé se zdravotním postižením dokážou odvést stejně kvalitní práci jako zdraví. Cílová skupina: Našimi klientkami a klienty jsou nejčastěji lidé s kombinací zdravotního a sociálního znevýhodnění, tedy ti, kterým osud nezamíchal karty nijak příznivě; jsme tu především pro ty, kteří věří, že i se špatnými kartami se dá hrát poctivá hra; naši klientelu tvoří jedinci, kteří jsou připraveni se na změně své nepříznivé životní situace aktivně podílet.