Video ze 7. Konference ČAP

13
bodů

11. - 13. dubna 2019 pořádáme v Praze 7. konferenci s názvem Příběh české psychoterapie 1989 - 2019

Informační technologie
Grafika
Public Relations
Postprodukce
Tvorba videa
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Na Konferenci se setká deset zástupců deseti psychoterapeutických směrů, jedná se o výjimečnou událost, která by měla být zaznamenána

Popis

Hledáme člověka, který by natočil záznam ze 7. Konference ČAP: http://www.czap.cz/k19/ Konference bude probíhat v jedné místnosti, přednášet budou vždy max. 2 speakři. Důležitý je kvalitní zvuk. Začínáme 11. dubna odpoledne, pokračujeme celý den 12. dubna a 13. dubna dopoledne budeme končit. Uvědomujeme si, že se jedná o časově náročnou práci a budeme vám vděčni, pokud byste o ni projevili zájem.
Rozšiřujeme prostor pro kvalifikovaný výkon psychoterapie
Sociální služby
Vzdělávání
Zdraví
Vedeme Seznam certifikovaných psychoterapeutů koncipovaný jako vyhledávač pro zájemce o psychoterapii. Garantujeme, že v něm uvedení psychoterapeuti splňují požadavky na vzdělání stanovené ČAP, které jsou adekvátní požadavkům Evropské asociace pro psychoterapii. Certifikujeme komplexní psychoterapeutické výcviky, garantujeme, že certifikované výcviky splňují požadavky ČAP, které jsou adekvátní požadavkům Evropské asociace pro psychoterapii. Jednáme s rezorty a institucemi, ve kterých se psychoterapie provádí. Zajišťujeme profesní pojištění psychoterapeutické praxe členů ČAP. Podporujeme činnost regionálních a rezortních skupin. Pořádáme odborné akce - konference a semináře.