Hledáme grafika

10
bodů

Hledáme grafika na úpravu jednotného designu PowerPoint/Word

Design
Grafika
Zkušenosti s obdobným projektem a preciznost
Střední práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Potřebujeme osvěžit a nastavit prezentace do nového stylu, ve kterém můžeme dělat nabídky našich projektů pro zákazníky a další prezentace.

Popis

Loga, barvy a identitu už máme, potřebujeme jen osvěžit a nastavit prezentace do nového, lehkého stylu, ve kterém můžeme dělat nabídky našich projektů pro zákazníky. Jedná se tedy o přednastavení prezentací (v powerpointu) a v podobném ladění přednastavit i word (záhlaví / zápatí / předdefinování stylu nadpisů atd.) Dodáme i logomanuál včetně doporučeného stylu písma. Naše zadání a očekávání můžeme také sladit po telefonické domluvě.

Komentáře

Jan Mareš 2. 9. 2018
Zdravím rád s vámi na tomto projektu budu spolupracovat.
pošlete mi podklady a hned se na to vrhnu.
s pozdravem,
Mareš
Zaměřujeme se na inovativní environmentální management
Vzdělávání
Životní prostředí
Poradenství
Institut Cirkulární Ekonomiky je nevládní nezisková organizace, která se zaměřuje na inovativní environmentální management. Pracujeme na projektech, které umožňují přechod z lineárního chodu systému na cirkulární. Chceme jít příkladem a ukázat, že stačí začít sami u sebe. Víme, jaké příležitosti cirkulární ekonomika přináší a že základním stavebním kamenem cirkulární ekonomiky je změna myšlení a zejména kvalitní a funkční spolupráce.