Pomozte nám tvořit blog na ChraneneDilnyOZP.cz!

0
bodů

Hledáme osoby se zájmem o sociální podnikání a OZP na trhu práce!

Copywriting
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Vytvářet smysluplný obsah blogu na webu ChraneneDilnyOZP.cz tak, aby bylo možné veřejnosti přiblížit život osob se zdravotním postižením.

Popis

Hledáme osoby, které zajímá sociální podnikání, zaměstnávání osob se zdravotním postižením a obecně jejich podpora, ať už v rámci sociálních služeb nebo právě různých prvků podnikání. Můžete napsat jeden článek na téma, které vás zajímá nebo s námi spolupracovat dlouhodobě. Uvítáme i reportáž z chráněné dílny, rozhovor s osobou z dané komunity nebo představení některého sociálního podniku. Blog si můžete prohlédnout na https://chranenedilnyozp.cz/blog/. Nabízíme podporu, konzultaci článků a případně zprostředkování a domluvení rozhovoru v konkrétní dílně. Na blogu můžete publikovat své články pod vaším jménem, každý článek vám pomůžeme připravit a projde korekturou. V případě spolupráce můžeme spolupracovat i dále v rámci projektu. Těšíme se na případnou spolupráci! Více o projektu je možné najít i zde: http://denikneziskovky.cz/spolek-nadsencu-zacal-provozovat-web-s-prehledem-chranenych-dilen/.
Sociální služby
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Zdraví
Občanská společnost
Organizace zajišťující zážitkové programy pro děti na letní tábory, školy a školky v přírodě, výlety a adaptační pobyty s důrazem na osobnostně-sociální výchovu a aktivní pobyt v přírodě pro rodiny nacházející se v tíživé sociální situaci.