Rozesílka newsletterů MailChimp

0
bodů

Hledáme pomoc při zavedení MaiChimpu do naší organizace.

Tvorba webu
Informační technologie
Marketing
Public Relations
Sociální sítě
Malá (do 10 hod.) | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

AKCE CIHLA a Portus Praha mají velké množství fanoušků, které potřebujeme informovat o využití jejich darů.

Popis

S přípravou novinek pro naše dárce máme již zkušenost, ale využívali jsme rozhraní našeho webu, které již není tak optimalizováno, jako online aplikace k tomu určené. Jelikož máme mnoho dárců a fanoušků, vybrali jsme aplikaci MailChimp a protože musí být náš přenos dat rychlý, hledáme dobrovolníka, který by nám systém ukázal a pomohl nám nastavit šablony a první newslettery. Ideálně osobní setkání s drobným školením a následná on line podpora.

Komentáře

Dobrý den,
mohu Vám poskynout konzultaci/ školení online na cca 1h, tj. projdeme nastavení, parametry, jak a co využívat, jak psát příspěvky či cokoliv podle Vaší potřeby. Pokud chcete, tak napište, přeji hezký den, Irena
Dobrý den,
určitě budeme moc rádi za online školení. Mohla byste mi dát vědět detaily, jak by to probíhalo? A hodilo by se Vám to tento pátek?
děkuji Gabriela 773920997, reditel@portus.cz
Krásné září Ireno,
chtěla jsem se zeptat, jestli je již ten správný čas (pro nás určitě), se sejít. Abychom dali dohromady ten náš newsletter. Nevím, jak s termínem, jestli je pro Vás lepší dopoledne, odpoledne a samozřejmě i ten den. Budu se těšit na návrh termínů.
moc zdravím
Gabriela
sociální služby pro lidi s mentálním postižením
Sociální služby
Vzdělávání
„Loď v přístavu je v bezpečí, ale proto se lodě nestaví“ - William Shedd - Portus Praha je přístavem pro lidi s mentálním postižením, aby mohli důstojně bydlet, pracovat, rozvíjet se a svobodně žít spolu s ostatními život člověka. Chceme napomáhat tomu, aby lidé s postižením nebyli vyčleňováni z naší společnosti, nýbrž mohli žít v běžném prostředí uprostřed ostatních lidí. Prostřednictvím sociálních služeb (chráněná bydlení a sociálně terapeutické dílny) poskytujeme lidem s postižením potřebnou podporu k získávání, rozvoji a využívání jejich schopností a dovedností v běžném prostředí, aby jejich život byl co nejvíce podobný životu jejich vrstevníků.