Fotografie pro prezentaci

13
bodů

Fotografie pro prezentaci

Design
Grafika
Public Relations
fotografie
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

prezentace činnosti organizace

Popis

Potřebujeme fotografie pro prezentaci objektu. Interiéry, exteriéry, okolí. Cca 100 fotografií v dobré kvalitě (pro web i tisk). Objekt je v Kořenově v Jizerských horách, ubytování zdarma je možné.

Komentáře

Dobrý den,
mohu do Kořenova zajet a fotografie pro Vás zhotovit, ovšem nejdříve v září. Do kdy je potřebujete? Napište do zprávy, přeji hezký den, s pozdravem Irena
Dobrý den,
děkuji za nabídku. Termín vyhovuje, zatím objekt upravujeme. Nijak to nespěchá, spíše "trefit" počasí. Já jsem do 8.9. na dovolené, potom kdykoliv k dispozici.
Prosím, dejte vědět.
Děkuji Smolíková
Dobrý den,
výborně, tedy se potom prosím ozvěte na můj e-mail s podrobnosti, těším se na spolupráci,
s pozdravem,
Irena
Dobrý den,
na Penzionu budu k dispozici 14.-16.9., pokud by se Vám hodilo.
Smolíková
Dobrý den,
termín se Vám pravděpodobně nehodil.
Další moje přítomnost na penzionu je 27.9, 12.-19.10.
Prosím, dejte vědět, zda by Vám to vyhovovalo.
Děkuji Smolíková
Pomoc a podpora rodin s dítětem se zdravotním postižením.
Lidská práva
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Zdraví
Poradenství
Jsme otevřeným zapsaným spolkem s pobočnými spolky (kluby). Máme celorepublikovou působnost. Naším mottem je:Důležité je nebýt sám". Hájíme zájmy dětí s postižením a jejich rodin, jejich práva žít plnohodnotný život,napomáháme porozumění mezi různými skupinami lidí, poskytujeme odborné poradenství a pomoc při řešení složitých životních situací, zajišťujeme volnočasové aktivity, jako jsou kroužky, prázdninové tábory, rehabilitační, poznávací a ozdravné pobyty pro děti a mládež se zdravotním postižením přizpůsobené jejich potřebám a možnostem, pořádáme pobyty pro celé rodiny s terapeutickým programem prevence vyhoření a podpory funkční soudržnosti rodiny, poskytujeme sociální služby. Pořádáme akreditované vzdělávací kurzy zaměřené na oblast zdravotního postižení.