WordPress Master pro startupy

13
bodů

Vytvoření nové stránky

Tvorba webu
Informační technologie
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Rozšíření webu o jednu stránku

Popis

Jsme nadšení. Milujeme výzvy. Chceme pomáhat i ostatním najít smysl v tom, co dělají. Podporujeme mladé podniky a nadějné startupy od nápadu až k realizaci. Samozřejmostí je pro nás poskytnout finance od angel investorů, kteří mají stejnou vizi. Chtěli bychom vytvořit jednu stránku postavenou na wordpressu, přidruženou k webu http://asociacestartupu.cz/. Stránku postavíme jako agregátor startupového zpravodajství. Fanoušek tedy nemusí už chodit na czechcruch, ihned, tyinternety, E15,...stačí když navštíví naši stránku. Nepůjde o nic složitého, jen ručně vložíme odkaz na zajímavý článek a k němu fotku.

Komentáře

Dobrý den,
rád vám s vaším úkolem pomohu, tvořím webové stránky, ale i Android aplikace, takže bych Vám mohl nabídnout i tuto pomoc. Pokud by jste se zamysleli nad nějakým dobrý využitím mobilní aplikace pro Androida, tak bychom se mohli domluvit na spolupráci. Pracuji v Praze - Pankrác, je možné se sejít a tento váš úkol probrat osobně u dobré kávy či piva.

Dejte mi klidně vědět na email zajcr.hlep@gmail.com nebo mi rovnou zavolejte na 777305077.

Děkuji
S pozdravem
Lukáš Zajíček
Propojujeme nadějné nápady startupistů s investory
Asociace sdružuje, vzdělává, mentoruje a hlavně propojuje ambiciózní podnikatele s nadšenými investory. Vznikající startupová komunita je doplněna zkušenými odborníky z oblasti práva, financí, research, personalistiky, marketingu i obchodu.