Návrh a úprava textů pro webovou stránku

10
bodů

Potřebujeme posouzení třetí osoby a návrhy, aby byl náš web čitelný.

Design
Copywriting
Střední práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Považujeme náš web za hlavní nástroj naší prezentace a jako důležitý při oslovování budoučích členů spolku a případné donory

Popis

Rekonstruovali jsme web, který byl podle našeho stávajicího donora nečitelný. Snažili jsme se uplatnit spoustu rad odborníků na copywriting, ale pořád potřebujeme někoho kdo se na web podívá kriticky a poradí co vylepšit.
Vzdělání je cesta k lepší budoucnosti
Vzdělávání
Občanská společnost
Od října roku 2013 působíme jako organizátoři romských komunit v Ostravě ve věci rovného přístupu romských dětí ke kvalitnímu vzdělávání a využíváme metodologii Leadership, organizování a akce: Vedení změny z Harvard Kennedy School, U.S. přizpůsobenou ostravskému kontextu. Výsledným produktem naších kampaní jsou romské děti navštěvující "normální" základní školy, lepší šance na budoucí uplatnění na trhu práce a dalšího studia těchto dětí, a v neposlední řadě uschopňování romských komunit a budování lídršipu v komunitách, které jsou jindy závislé na pomoci zvečí. V současné době šíříme tyto metody organizování do jiných měst a lokalit v České republice.