Programátor/kodér Drupalu na vylepšení e-learningu

13
bodů

Pro další vývoj e-learningového portálu http://www.cestina2.cz hledáme programátora/kodéra Drupalu

Programování
Tvorba webu
Informační technologie
znalost rozhraní Drupal a výhodou je znalost
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Potřebujeme pomoc se zajištěním podpory logování posledních navštívených stránek pro vytvoření interaktivnější posloupnosti úkolů.

Popis

Pro další vývoj e-learningového portálu http://www.cestina2.cz hledáme programátora/kodéra Drupalu, který nám pomůže s jednorázovým úkolem. Web je postavený na Drupalu verze 7, pro interaktivní obsah používá mimo jiné sady modulů H5P a Opigno. Momentálně potřebujeme především zajistit podporu logování posledních navštívených stránek (úkolů) autentifikovaným návštěvníkem pro vytvoření interaktivnější posloupnosti úkolů (uživatel se po opětovném přihlášení vrátí na místo, kde naposledy skončil) a spolupráce s front-end kodérem na zatraktivnění webového rozhraní. Uvítáme osobu s vlastními kreativními nápady a zkušeností s gamifikací (sbírání bodů za absolvované úkoly atd. Web je určený především dětskému publiku (1. a 2. stupeň základní školy). Konkrétní technické požadavky sdělíme zájemcům e-mailem či telefonicky. K dispozici pro "zasvěcení" do současného stavu a případně dotazy bude také současný vývojář. Těšíme se na spolupráci.
Společnost pro příležitosti mladých migrantů
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Poradenství
Posláním naší společnosti je aktivně přispívat k nastavování a zkvalitňování podmínek podporujících rovné příležitosti migrantů, a to především v oblasti vzdělávání, kterou vnímáme, jako důležitou součást úspěšného začleňování se do společnosti. Cizincům nabízíme poradenství, organizujeme jazykové kurzy češtiny a díky dobrovolníkům i doučování. Nabízíme také podporu pedagogům a školám, pokud řeší specifické potřeby žáků s odlišným mateřským jazykem. Vycházíme z přesvědčení, že vzdělaní lidé jsou pro společnost přínosem, ať už pocházejí odkudkoliv.